Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: niebywałe zawody w wykonaniu Pogoni. Energa AZS przegrała wygrany mecz!

SPR Pogoń z awansem do finału Pucharu Polski. Szczecinianki wygrały mecz 21:19 i to pomimo, że po 30 minutach przegrywały aż 7:14. Energa AZS Koszalin na awans czekała już 10 lat i przynajmniej jeszcze rok poczeka.

przeczytaj cały artykuł

emu

Gratulacje dla Pogoni, nie rozumiem tylko wyboru MVP. Zawistowska niczego specjalnego nie zagrała, zresztą zawsze gra to samo i tak samo, w kadrze też, i niestety w międzynarodowych meczach z marną skutecznością, nie wiem skąd ten zachwyt nad nia. Dla mnie to Dezic powinna dostać statuetkę. Poza tym mecz w drugiej połowie super. Mobilizacja dziewczyn ogromna, takie chcemy je oglądać. Brawo. Współczuc tylko trenara, który jak dziecko we mgle, zagubiony, niewiedzacy co się dzieje i gdzie właściwie jest z założonymi rękami stał i czekał na cud... A wygrana to chyba nie jego zasługa..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gtr

Chyba mecz w radiu słuchałeś, decyzja z mvp jak najbardziej słuszna. Nie tylko ilość bramek się liczy, ale przechwyty oraz całokształt. Dezic może strzeliła tych 6 bramek, ale 4 z karnego :) i już nie mówię ile nie strzeliła i straciła. Z resztą taki z Ciebie kibic Pogoni, że pierwszy do hejtowania wszystkich. Oby jak naj mniej takich kibiców w Szczecinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.