Dyskusja

Young Oak

przejdź na stronę użytkownika

Rusek-Podly Kuternoga

Teraz juz Ci tego nie wytlumacze dokladnie. Dosc powiedziec ze od pol roku szkalowal, wyzywal i nabijal sie z Motoru i Nas kibicow przy kazdym, KAZDYM artykule. Ot tak, po prostu...bo sklad jest jaki jest to trzeba zrobic obore. Po tym jak zwyzywal nas od banderowcow wstawiajac filmik z prawdziwej rzezi wolynskiej wielu z Nas nie wytrzymalo. Zaczela sie jatka i doprowadzilismy do usuniecia jego ok.7-8 kont, tak,tak...ciagle probowal wracac i robic syf ale w miare SF go juz pacyfikuje. Teraz podszywa sie pod Lubelakow. W skrocie; kawal dziada reszta ch... dramat czlowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

Jeszcze gdyby chodziło o same nabijanie się z klubu to myślę, że nie jest to nic rzadkiego na tym forum, ale z tymi banderowcami i filmikiem z rzezi wołyńskiej to rzeczywiście poniżej krytyki. Rozumiem w takim razie zdenerwowanie. Takie rzeczy obrażają tak naprawdę każdego Polaka. Nie wiedziałem, że gość ma 7-8 kont, choć po prawdzie przypuszczałem, że ten Tomek z Bamy, Jolka po 40ce i Rusek to ta sama osoba. Jakie jeszcze konta były jego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.