Dyskusja

Young Oak

przejdź na stronę użytkownika

Rusek-Podly Kuternoga

Haszmen, Lysy Zbychu, Widder, Cicha Aga... nawet ciezko to zebrac do kupy. Dosc ze typ po kasacji jednego wskakiwal na nastepne i robil jeszcze gorsza obore. Przez ok.2 tyg syfy kasowaly mu konto po kilku wpisach ale teraz nadaje z Lamotte- Najwiekszy Kapus i Wielki-Motor, tylko juz nie tak czesto. Wiesz jak to jest, wracasz z radoscia po tylu latach do elipy, po pieknym, sportowym awansie a byle gnojek jedzie Ci tylko dlatego ze na papierze wygladamy jak wygladamy... wielu odpuscilo ale mnie krew zalewala bo to bylo non-stop, na kazdej wzmiance o Motorze. Co do multikont to bardziej mam podejrzenie ze to Tomek z Bamy i Petrus razem tworza tej bujdy. Opowiesci o Bamie itp. Petrus za duzo zna faktow tych co i Rusek opisywal. Wg mnie to banda nieudacznikow udajacych fajnych gostkow a za chwile trolujaca w skur... sposob. Sorry jak czujesz sie urazony za moje najazdy na Stal, zawsze was lubilem i kibicowalem w derbach ale zycie przynosi rozne scenariusze... P.S. Niejaki ,,zbanowany'' wydal Ruska niedawno ze niby nie ma nogi, teraz pomysl; bedac sam okaleczony typ jest tak podlym czlowiekiem, no comments.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

Dzięki za odpowiedź. Wiem jak to jest jak ludzie psują Ci radość z awansu do ekstraligi, bo jak Stal wróciła do ekstraligi to też się wielu wyśmiewało ze startującego u nas Karlssona, Ferjana czy Monberga, szczególnie tych z Torunia czy Zielonej Góry. Wasz awans rzeczywiście był choć niespodziewany, to w pełni zasłużony i fajnie odrobiliście starty z meczu w Rybniku. W zeszłym sezonie mieliście waleczną drużynę i Wam kibicował. Poniekąd moja sympatia do Waszego klubu była też związana z tym, że ma znajomych z Lublina, którzy są bardzo w porządku. Mimo wszystko uważam, że szkoda Waszego czasu na tego gościa, choć oczywiście to Wasz wybór. Powodzenia w sezonie i liczę, że nasze drużyny się utrzymają w Ekstralidze. Pozdrawiam.
PS: co do Petrusa, to myślę że on jest innym gościem niż Tomek z Bamy. Ma inny styl pisania i styl bycia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.