Wątek dotyczący artykułu

Adrian Miedziński: Głowa nie patrzy w stronę oczyszczalni, tylko w kierunku stadionu

Adrian Miedziński to ikona toruńskiego speedwaya. Od 2002 do 2017 roku bronił barw miejscowej drużyny. Przed sezonem 2018 zdecydował się na transfer do Włókniarza Częstochowa, ale wciąż z sentymentem wspomina swój macierzysty klub.

przeczytaj cały artykuł

Rygiel

Po sezonie ma przyjsc Drabik, wiec cakiem mozliwe, ze ktos z dwojki Miedzinski, Przedpelski, wroci do Torunia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
poważny.grzesznik

Adriana to pewnie chętnie byśmy wzięli a z Pawłem to nie wiadomo jak będzie. Raz że jak widzę nie zmienił podejścia do żużla więc trudno spodziewać się lepszej jazdy niż w zeszłym roku, dwa że z Frątczakiem się nie dogada, a trzy jak Paweł nie odpali to Adriana nie będziecie chcieli puścić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MoronHunter

Paweł, kiedyś dobry zawodnik, mega talent, totalny brak chęci do uprawiania tego sportu, ma inne "byznesy" na głowie i to raczej się nie zmieni. Bywa i tak. Adrian - posiada pewne braki techniczno-mentalne, że tak powiem i tego już w tym wieku także nie zmieni, zawsze zaangażowany na 100%, jak jedzie, oddaje serce na torze.. Jeśli któryś miałby wracać, to dla mnie tylko Miedziak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
suszymy ząbki Panowie

Jestem tego samego zdania.
Co niektóre gwiazdy medialno-żużlowe miały o te braki u Miedziaka pretensje :-) ale do cholery jasnej ! Miedziak to ostatni prawdziwy Toruński Żużlowiec! Łącznik z tradycją, z APATOREM !!! Dla Torunia zostawiał zawsze serce na torze. NIGDY nie odpuszczał. A "Pawełek"? Niemal w każdym wyścigu przymykał gaz w sytuacjach gdzie Miedziak atakował by zajadle. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wróci do Apatora.
.
ADRIAN, WSZYSCY NA CIEBIE CZEKAMY !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.