Wątek dotyczący artykułu

Nowy sezon PGE Ekstraligi w nowej oprawie nSport+

Transmisje meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2019 będą realizowane w nowej oprawie wizualnej przygotowanej przez nc+. Widzowie nSport+ zobaczą ją po raz pierwszy w najbliższą niedzielę w Magazynie PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Biega

Kolejny krok do podbierania kibiców ze stadionów , w TV powinno być tylko streszczenie zawodów a nie rozpieszczanie fanatyków żużla , kto chce oglądać żużel to na stadion .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ata1978

Co to zmienia jak bym był w stanie jechać na stadion to nie ma dla mnie znaczenia czy mecz jest w tv, czy nie ale jak nie mogę być osobiście to mam szanse oglądać mecz w tv i to jest super po to place za kanały gdzie jest żużel ze by go oglądac . nie wszyscy mogą oglądać swoja drużynę ze stadionu nie kiedy jest to nie realne patrzeć na mnie ja ze stadionu oglądam w sezonie max 2 mecze, bo na więcej nie jestem w stanie być a w tv oglądam co tydzień wszystko, co leci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hopper

Grafika będzie ta sama bo tak zażyczyła sobie PGE Ekstraligi (wykonawcą grafiki co już wiemy jest nc+). Mecze dla stacji Eleven będzie produkować ta sama firma, która od lat robi to dla nc+ czyli Record (dawniej Multiproduction). Ogólnie transmisje na nsport+ i Eleven będą takie same jedyne różnice to dziennikarze i goście zapraszani na poszczególne mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.