Wątek dotyczący artykułu

Koniec wojny z adeptami żużla. Nadzieje Polonii trenowały przy Sportowej

Wiktor Przyjemski, Krzysztof Lewandowski i Kacper Łobodziński trenowali w czwartek razem z ligową drużyną Polonii. Oznacza to zakończenie, lub przynajmniej znaczne załagodzenie, trwającego od kilku lat konfliktu między władzami klubu a BTŻ Bydgoszcz.

przeczytaj cały artykuł


brak_zawodnika

gryfik to postaw mu za to pomnik, a najlepiej figurkę z brązu na klacie hehe bo wiem że blisko z nim jesteś, a tylko na to zasługuje za to uratowanie żużla. Złotówki nie dołożył do klubu jak rządził, a milion w tym czasie wyparował.
PS. A gdzie się podział kierownik matkowski, czyżby wyleciał z klubu razem z Wladkiem? A może wziął się za robotę w końcu i wyjechał do Niemiec opiekować się starymi schorowanymi ludźmi? W Polonii przy wladku nabrał doświadczenia i wiedzy że można z tego dużo kasy wyciągnąć (milion wyparował, jest się czym dzielić).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryfik

Złotówki nie dołożył ? G..no wiesz , jak młodzi ( Orwat , Jagła i Sitarek ) jechali na zawody za jego prywatne pieniądze. Figurke z brązu to sobie uformuj na własnej główce bo masz ją od dawna ale strasznie nie regularną...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.