Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga: PGE Skra Bełchatów nie obroni tytułu. Jastrzębski Węgiel jak walec

Jastrzębski Węgiel przypieczętował awans do półfinału, pokonując w hali Energia PGE Skrę Bełchatów w trzech setach. Oznacza to, że mistrzowie Polski będą walczyć o miejsca 5-6.

przeczytaj cały artykuł


skandal10

Kto za piazze??? Bo ktokolwiek by to nie byl będzie lepszy (poza Kowalem). Jak można nie robić zmian gdy zespołowi wyraźnie nie idzie. Nic, kompletnie nic nie pomagał. Gdzie jest przyjęcie. Kryć libero!!! gdzie tak jest? Zagrywka we własnej hali nie istnieje!!! O tempora o mores.
Zupełnie inną sprawą jest komentarz. Przed rozpoczęciem meczu i to nie pierwszy raz, komentatorzy preferują jedną z drużyn, mimo, że ta jest bez formy. Kadziewicz to już zupełnie bez obiektywizmu. Jedyny plus, że nie boi się głośno mówić o beznadziejnej grze Piechockiego. Pan Swedrowski też zakręcony na Skrę.
JW wygrał zasłużenie. Mieli plan i go dokładnie realizowali. Nie lubię Santillego, ale zdecydowanie lepiej był przygotowany niż Piazza, którego pożegnam bez żalu. Brawo JW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis20

Skra pewnie ledwo dopina swój budżet. Dlatego nie ma nowych dobrych zawodników.A starzy nie są pewni. Dochodzi do tego zmęczenie materiału i kontuzje.To wszystko, a samo już nie chce się wygrywać.A trener stracił zupełnie głowę, to nie była wojna, najwyżej wojenka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.