Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Bahrajnu. Robert Kubica na końcu stawki. Pierwsze pole position Charlesa Leclerca

Robert Kubica zakończył kwalifikacje do Grand Prix Bahrajnu na ostatniej pozycji. Pierwsze pole position w karierze wywalczył Charles Leclerc. Monakijczyk minimalnie pokonał zespołowego kolegę z Ferrari, Sebastiana Vettela.

przeczytaj cały artykuł

styr

Kibicuje Robertowi jednak przykro się to ogląda , trochę muszę się w pierś uderzyć bo rok temu Sirotkina i Strolla wyśmiewałem, uważałem ,że są słabi i Robert w ich miejscu byłby przynajmniej 2 -4 pozycji wyżej ,a on zamyka stawkę , teraz my wszyscy zwolennicy RK winimi bolid Williamsa a nie kierowce tylko się zastanawiam dlaczego rok temu wieszaliśmy psy na Sirotkinie i Strollu a dopiero potem bolid obwinialiśmy. Po tych 2 GP mam wrażenie ,że faktycznie Robert będzie ogon wąchał nawet i Russella ,młody dysponuje tym samym bolidem jak sie okazuje z takimi samymi ustawieniami i jedzie lepiej widać to nawet na kwalifikacjach jak o wiele bardziej swobodnie pokonuje zakręty , Robertowi ciasne zakręty sprawiają trudność no i jeszcze jedno Russell nie ma doświadczenia w F1. Mam nadzieję ,że Williams poprawi coś w aucie i będzie lepsze jeśli sie to nie zmieni to cóż mamy Polaka w F1 i tyle wielki szacun ,że to wywalczył ,że się nie poddał i może to jest właśnie wygrana Roberta może to jest jego mistrzostwo świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
styr

Właśnie przed Robertem a nie za nim. Zgodnie z tym co pisaliśmy rok temu to Robert powinien być przed Strollem bo i ze slabego bolidu powinien byl 1.5 sek wiecej wydusić takie było nasze zapatrywanie na to wszystko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.