Wątek dotyczący artykułu

Napięte stosunki Gattuso z Leonardo. Włosi sugerują, że trener Milanu może odejść

- Za dwa miesiące poznacie moją przyszłość - deklaruje tajemniczo Gennaro Gattuso. Włosi sugerują, że trener Milanu może zakończyć pracę po tym sezonie. Jednym z powodów są napięte stosunki z Leonardo, dyrektorem sportowym klubu.

przeczytaj cały artykuł


Michal Krzysztof Skiba

Przestańcie doszukiwać się problemów tam gdzie ich nie ma i z dup wyciągać artykuły. Tak powiedział, że jego przyszłość poznamy za 2 miesiące, ale jeżeli dla autora było to tajemnicze znaczy, że nie zna się na piłce, albo nie wie jaka jest sytuacja w drużynie o której pisze (w obu wypadkach - co robisz w dziale sportowym jako dziennikarz? tatuś pracę załatwił?) więc postanowił sobie jakąś sytuację zmyślić i liczyć, że głupi lud łyknie wszystko co przeczyta od "eksperta". Sezon trwa. Milan jest na miejscu dającym ligę mistrzów, ale pewnie do ostatniej kolejki będzie o to walczył i po ostatnich 2 porażkach nagle nie są wszyscy tacy pewni, że LM to pewnik. A jego przyszłość właśnie od tego zależy. Wywalczy LM to osiągnie cel i pracuje dalej. Nie uda się to zawiedzie oczekiwania i zapewne straci pracę (ale też nie na 100% bo mimo wszystko robi dobrą robotę). Ani Leonardo ani nikt w klubie nie jest intelektualnym kastratem jak pewien autor pewnego artykułu żeby wywalać człowieka od którego ciężko będzie znaleźć lepszego zwłaszcza za takie pieniądze jakie jemu płacą. Wyjaśniłem ci tą tajemnicę niesamowitą? nie dziękuj. Szkoda, że robię za darmo to za co ty bierzesz kasę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
prym

Konflikt z Leonardo z czegoś wynika a konkretniej to ze stylu gry jaki Milan za Gattuso reprezentuje.Gra bez polotu,jednym napastnikiem i wrzutkami do niego.To prosta gra i już widać,że rozpracowana przez rywali.To jest powód konfliktu i jak widać uzasadnione pretensje dyrektora klubu,który pewnie ma inne pomysły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michal Krzysztof Skiba

z pustego i salomon nie naleje. Milan Ma Piątka, Pakete, Romagnolego i Donnarume, do tego paru grających solidnie a i to nie zawsze a niektórych wręcz słabo - i co? myślisz, że przyjdzie inny trener ustawi ofensywnie i zaora ligę? na bank jak cholera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.