Wątek dotyczący artykułu

Korona Kielce - Lech Poznań: Adam Nawałka nie przekonał. Kolejorz bez celnego strzału, ale z remisem

Ligowa mizeria w pełnej krasie. Adam Nawałka miał tym meczem ratować swoją posadę. Lech Poznań do ostatniego gwizdka nie oddał ani jednego celnego strzału i bezbramkowo zremisował z Koroną Kielce.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Więc jednak Nawałka nie jest taki świetny i wspaniały za jakiego go co niektórzy uważają. Jak przed mistrzostwami świata w Rosji pisałem, że dopiero mundial tak naprawdę zweryfikuje jego tak zwane umiejętności szkoleniowe, bo eliminacje to zupełnie inny świat, to mnie wówczas wyśmiewano i hejtowano. Nawałka był miernym piłkarzem i tak samo miernym jest trenerem. Jako pomocnik wystąpił w kadrze w 34 meczach zdobywając zaledwie jednego gola, a w U-19 (19 meczów) i U-21 (6 meczów) ani razu się nie wpisał na listę strzelców. Sami więc przyznacie, że jak na pomocnika, to określenie "mierny" jest jak najbardziej uzasadnione. I on po upływie kontraktu z PZPN-em oczekiwał propozycji pracy z zachodnich klubów? Śmiechu warte. Ale być może, jak ktoś tu słusznie zauważył, wciąż ma w Lechu jeszcze zbyt mały swój sztab szkoleniowy, aby cokolwiek zdziałać.
A więc włodarze Lecha do dzieła, bo czas ucieka i być może wraz z nim ucieknie Wam także Adam, jeśli go odpowiednio nie wesprzecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

ile Ty synek masz lat? pewnie dwanaście w mózgu...Nawałka jako piłkarz to był poziom światowy...dzisiaj nie ma takiego piłkarza...w linii pomocy...pewnie w zyciu Go nie widziałeś grającego,przez kontuzję chyba w wieku 26 lat skonczył wielkie granie...natomiast jako trener zgadzam się w całości...ale kariera piłkarza, nie ma nic wspólnego z osiągnięciami na poziomie pracy trenerskiej !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Synka to sobie za przeproszeniem zrób, jeśli go jeszcze nie masz, bo ja dla Ciebie nim nie jestem. To po pierwsze, a po drugie mam wystarczająco dużo lat, żeby móc się na ten temat wypowiedzieć. Resztę sobie doczytaj w komentarzu poniżej. Tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wiesiek Kamiński

Papier wszystko synek przyjmie,dla ciebie Nawałka był słaby ,a grał w repr. która był faktycznie w pierwszej 10-tce świata...a nie rankingu po meczach z San Marino czy Armenią...na M.Ś 78 był w wielu 11-stkach mistrzostw..taki to On był słaby...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Lubuszanin.

W majty wtedy szczales wiec glosu nie zabieraj o tamtych czasach.Madrala z ciebie i tyle.I nie pisalem synek ze Adam byl zlym zawodnikiem .Tylko nie rob z niego super zawodnika.Pamietam te czasy mialem wtedy syneczku juz 14 la.Bay.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Lubuszanin.

Jak Nawałka byl pilkarz poziom światowy to ja jestem papiezem.Pisales do kogos synek , wiec ja do ciebie tez tak napisze synus....Pamietasz mistrzostwa swiata w roku. 1978..Pomtem dalsza kariere Adama?Watpie wiec koniec tematu.Chcesz zablysnac to najpierw pomyśl.Bay

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Marcin Derbowski

Taki idiota jak Ty jest kwintesencją glupoty, niedorozwoju umyslowego. Nawalka pilkarzem byl wybitnym, geniuszem. Jezeli nie znasz realiow to nie pisz nic bo sie osmieszasz tylko. Sprawdz sobie ile bramek Boniek strzelil i tez napiszesz w swoim stylu mierny kopacz. Człowieku Nawalka rozegral tylko 34 bo byl kontuzjowany. W tych 34 meczach gral 3 razy z Brazylia, 3x z Niemcami, z Argentyna, Wlochami, Holandia, Kolumbia, Jugoslawia Wlochami, Rosja, Portugalia etc. Nie gral przeciwko San Marino, Giblartarowi i innym. Dzisiaj po takich meczach mielibysmy bilans bramkowy 4 strzelone 170 straconych. Dawniej gralismy tylko z wielkimi reprezentacjami. Nawalka zagrał moze dwa spotkania ze slabszymi tj cypr, libia. Taka Jugosławia to i dzis bylaby fenomenalna, Zssr też. Tylko takie meczach gral Nawalka. Pilkarzem byl wybitnym. Trenerem jest zadnym to fakt. Piszac cos najpierw sie doucz potem pisz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Marecki CS

Polska w tamtym okresie była, może nie potęgą, ale na pewno drużyną na światowym poziomie. Dlatego grała tylko z wielkimi ówczesnych lat, a co za tym idzie również Nawałka, no bo przecież inaczej być nie mogło. Fakt, być może zbyt mocno go określiłem jako piłkarza, ale z tym wybitnym piłkarzem i geniuszem to nieźle "pojechałeś po bandzie'. Do takiego to bardzo wiele mu brakowało, ale jest to tylko moja subiektywna opinia do której mam prawo.
I nie obrażaj kogoś kogo nie znasz, jeśli ten ktoś do Ciebie nic nie ma. Zachowaj chociaż nieco kultury, to nie boli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.