Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: Tak się bawi Unia Tarnów. Prezesie, klub nie jest twoim prywatnym folwarkiem (komentarz)

Unia Tarnów nie przyznała akredytacji dwóm naszym korespondentom. Klub wybrał sobie innego dziennikarza i jemu dał stałą wejściówkę na mecze sezonu 2019. Życie przerosło kabaret.

przeczytaj cały artykuł


GoddenDon

Witam brać żużlową. Po tym jak SF zostały kupione przez WP stwierdziłem, że nie będę się rejestrował na starym-nowym portalu bo ogólnie zrobił się tutaj syf zarówno jeśli chodzi o poziom komentarzy a nade wszystko poziom pismactwa bo do dziennikarstwa to jeszcze daleka droga!
Jednakże dzisiejszy artykuł naczelnego pismaka, żerującego na nazwisku wypracowanym przez jego ojca - znakomitego piłkarza, skłonił mnie aby się zarejestrować i wyrazić poparcie dla Prezesa Sadego.
Czas wyraźnie dać do zrozumienia tym ludziom piszącym dla tego Sportowego Pudelka, że poziom jaki oni reprezentują swoimi wypocinami oburza większość żużlowego środowiska i to nie tyko kibiców co widać po działaniach Prezesa Sadego.
Swego czasu syfy miały blokadę w Rzeszowie i nikt nie chciał z nimi rozmawiać... I nie chodzi tutaj tyko o wiek tych „korespondentów”, ale sposób ich pismactwa ukierunkowany na klikalność i szukanie taniej sensacji.
Przychodzi wyszczekany gówniarz z legitymacją prasową i uważa, że wszystko mu wolno i węszy byleby tylko zarobić na kliknięciach...
Naczelny pismaku tego pseudoportalu sportowego zrozum, że akredytacji się udziela lub nie i nikt nie ma takiego obowiązku. Zaproponuj taką formę współpracy Drozdowi aby zechciał pisać o Tarnowie lub funduj wejściówki innym pseudodziennikarzom...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Pamiętam wypowiedź tzw. naczelnego, że on jest dziennikarzem i może wszystko. Bodajże Janowski odparł że nie może się wpierniczać w życie prywatne. I dziwić się że nowi pismacy czerpią z takich wzorców. Doświadczeni dziennikarze odeszli z tego szamba, więc Ostafiński zapycha dziury kim może, a że rynek wydrenowany z wartościowych dziennikarzy to poziom redakcji poleciał na łeb, na szyję.
Żeby ratować sytuację dbają o troli, którzy generują klikalności, czym redakcja wbija sobie samobója. No cóż, póki co jednak ruch jest skutecznie generowany właśnie dzięki trolom. Tylko czy to droga do "najlepszości"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JarekK

Ostafinski to taki dziennikarski placzek. Jego tematem numer 1 sa pieniadze zawodnikow. Później sie dziwi ze ktos go nie chce ogladac. Panienka będzie maile do Grupy Azoty wysyłać, skrzywdzone dziecko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.