Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Kibice Motoru robią nam wodę z mózgu. Już nie myślimy racjonalnie

Za tydzień rusza PGE Ekstraliga. - Od lat słyszę, że żużel umiera. To jak wyjaśnić, że w Lublinie nawet stadion na 50 tysięcy mógłby okazać się za mały na inaugurację ligi - mówi Ostafiński. - Takiego boomu nie ma w żadnym mieście - wtóruje Galewski.

przeczytaj cały artykuł

Poznaniak z Gorzowa

Warto chyba zmienić tytuł tego cyklu na "głaskają się po głowach". A boom na żużel w Lublinie zrozumiały. Przecież to chyba jedyny sport zespołowy, w którym lublinianie mają drużynę w najwyższej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nassty

pyro nie masz pojęcia o lubelskim sporcie. Lublin nie słyszałeś o Montexie (obecnie SPR) od dekad będącym mistrzem polski, a o kszykówce coś wiesz???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czilout

w Lublinie jest 20 krotny Mistrz Polski w piłkę ręczną,... koszykarze i koszykarki tez są w najwyższej klasie rozgrywkowej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Dzięki za wyjaśnienie, nie sprawdzałem tego. Nie interesuję się tymi dyscyplinami, stąd mój błąd, powinienem sprawdzić. Tak czy inaczej, moda na żużel w Lublinie cieszy i mam nadzieję, że okaże się trwała. To przecież miasto z piękną żużlową tradycją.

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

To nie jest moda na żużel, żużel był w Lublinie od roku 1962 i tylko niefortunni działacze zawalali działalność klubu w ostatnich latach.
Kibice!!! Koziołków byli zawsze i może przez ostatnie lata zapadli w hibernację, ale teraz się obudzili i jest ich kilkadziesiąt tysięcy.
Czy to 2 liga, 1Nice czy Ekstraliga - to Lubelski stadion przy Zygmuntowskich zawsze będzie pełny.
Dodam, że większość klubów w Polsce może nam tylko tego zazdrościć i pewno zazdrości, stąd te niepochlebne opinie.

| Odpowiedz
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Czy ja napisałem coś niepochlebnego??? Przecież to oczywiste, że żużel jest w Lublinie od dawna, to u Was wprowadzono modę na stranieri po 1990 roku itd. itp. Ale faktem jest też, że przed ostatnimi dwoma sezonami frekwencja nie była taka jak obecnie. Życzę Koziołkom utrzymania, przez poznańską sympatię do naszych koziołków ratuszowych, ale jeśli spadniecie z hukiem z eligi ciekaw jestem, jak to się odbije na frekwencji jeszcze w trakcie sezonu.

| Odpowiedz
blokuj
Nowy w mieście

Ja bym tych ‚zahibernowanych” nazwał piknikami (ewentualnie kibice skukcesu). Którzy znów wpadną w „hibernacje” jak skończą się sukcesy. To, cała filozofia. W każdym innym mieście było by podobnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.