Wątek dotyczący artykułu

Damian Skupień zakończył karierę

Polski skoczek Damian Skupień postanowił zakończyć sportową karierę. Największym osiągnięciem 20-latka, syna Wojciecha Skupnia, były starty w Pucharze Kontynentalnym.

przeczytaj cały artykuł

jotwu

Oto skutki dyrektorowania Małysza.Facet pojęcia nie ma o organizacji szkolenia.Wożenie się z ekipą Horngachera,poklepywanie po plecach,i parcie na szkło to zajęcie koordynatora szkolenia skoczków i kombinatorów? Młodzi rezygnują,zaplecza nie ma;tak wygląda przyszłość polskich skoków.O sukcesach możemy już powoli zapomnieć,tym bardziej,że trenerem został krawiec Doleżal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maro1992

Podzielam Twoje obawy. Gdy wyszła afera z Ziobrą nie traktowano go poważnie, a facet mówił prawdę co faktycznie tam się dzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ja-rek

Nie wiem jakim jest dyrektorem Adam Małysz ale coraz bardziej mnie denerwuje jego funkcja, bo jeśli go zatrudnił żeby jeździł z kadra co tydzień na konkursy to wszystko ok, tylko z tego co ja zrozumiałem to nie mial robić sobie wycieczek tylko zająć się rozwojem całej naszej kadry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.