Wątek dotyczący artykułu

Tadeusz Zdunek: Wygraliśmy atmosferą. To była prawdziwa drużyna

Po spotkaniu z Car Gwarant Startem Tadeusz Zdunek podkreślił, że atmosfera w zespole i współpraca w parku maszyn były największym atutem w wygranym 49:40 meczu w Gnieźnie. Zabrakło tego u rywala.

przeczytaj cały artykuł

LLook

Jedyne, co właśnie mnie zdziwiło to Kling zamiast Bradleya w składzie.
Za tydzień warto właśnie rozważyć taką zmianę + Dominik za Denisa i kolejne 2 pkt dla nas!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Za Wybrzeze raz

Dokladnie, dac szanse trzeba obu zawodnikom, Imo kling ma problem z glowa, zamykal gaz czesto co w polskiej lidze konczy Twoje szanse na wynik. kilka ladnych startow i zamkniety gaz chwile pozniej. Bradley nie zamknie gazu i nie zabierze reki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomi

a widziałeś kiedyś Majchrzaka na torze? Zdecydowane NIE dla zmian. Kling zasługuje na szansę w kolejnym meczu. Takie odsuwanie od składu po jednym nieudanym meczu wprowadzi taką nerwową atmosferę jaką mają w Gnieźnie. Joel ma swój team, przyjechał na treningi i niech dostanie chociaż jedną szansę w meczu u siebie. To startowiec, na dystansie pkt zdobywać nie będzie. W meczu na Łotwie pojedzie już Jacob, więc sytuacja sama się rozwiążę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Sacha Baron Cohen

No dobrze..ale mecz oglądałeś rozumiem?
Mówisz racjonalnie..ale gość pojechal jak Denis Zieliński..zero walki,animuszu,przesadna asekuracja,bez szybkośći..dno..
Nie siej zamętu, ze za przyjazd na trening ma się dostać miejsce w składzie..
Przyjazd na przedsezonowe treningi to jego za . ..y obowiązek.
Zdecydowane nie dla asekurantów!
To jest żużel, a nie jak wspomniałem wcześniej szachy.
Starczy lojalności za to ,ze ktoś przyjechal na trening..w żużlu liczy sie wygrana w biegu czy meczu, a nie ,przyjazd na zawody czy trening.
Nie zgadzam się z Tobą.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
LLook

Trzeba dać szansę Majchrzakowi, mniej niż 0 nie wykręci. Skoro mamy okazję sprawdzić naszych zawodników, to trzeba to zrobić na początku sezonu. W tym momencie to nie jest odsuwanie od składu za karę, a sprawdzanie faktycznej jazdy zawodników w meczach ligowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
tomi

Po jednym meczu skreślasz chłopaka? Nie wiedziałeś, że ten chłopak to głównie start i kreda. Niech dostanie szansę u siebie na naszym betonie i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć. Klub jemu zaufał, dostał pieniądze na przygotowanie do sezonu i się angażuje. W sparingach punktowo gorzej od BWD nie pojechał. Klub ma teraz wykładać kasę na Nowozelandczyka i organizować jemu team na starty w Polsce. Ty myślisz, że to takie proste? Jest jakaś koncepcja, którą obrali i trzeba zawodników budować i dać im trochę zaufania. Chcesz do składu posłać Majchrzaka, który nie potrafi nawet wystartować, a odsunąć Zielińskiego mającego takie zaplecze, który widać, że coś rokuje(tak samo było z Turowskim). W żużlu nie tylko liczby się liczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Sacha Baron Cohen

Powoli ..bo zapędzasz sie kolego.
Gdzie wspomniałem o Majchrzaku? Trzymajmy się faktów..napisałem, ze pojechał jak Denis nic więcej. To raz.
Dwa ...to,że klub zainwestował pieniądze w Joela nie znaczy, ze zrobił słusznie czy też trafnie..nie sądzisz?
Ponadto widac ,ze BWD jezdzi bez kompleksów, a nie powiesz mi,że tak jeździł dzisiaj Kling..nie zaklinajmy rzeczywistości, najgorszy senior meczu..gorszy rownież od Karola..bojaźliwy..asekuracyjnie na 4 miejscu jezdzil..woził ogony..ludzie ja mam swoje zdanie,nie zmuszam was do akceptacji mojej oceny...ale z pełną świadomością można stwierdzić, że nie rokuje to dobrze,taki styl.. predzej czy później będziemy potrzebowac Wilson-Deana..i lepiej zacząć o tym myśleć juz!
Rozumiem tez ,ze BWD póki co.."ponoć" ; ma slabe zaplecze..ale na cholere jesli ma to pomóc klubowi nie tlumaczmy sie,ze ma jeździć ktoś, bo klub zainwestował jakąś kwote w tego czy innego..
Ponadto wspomniałeś, ze start i kreda..tak..tymbardziej trzeba myśleć o BWD..żużel to widowisko..i takie napewno szybciej zapewni BWD..takie moje skromne zdanie chłopaki..
Cieszmy sie jednak ,ze meczyk wygrany :)

| Odpowiedz
blokuj
Za Wybrzeze raz

Sacha ma racje Kling zamykal gaz na kazdej mozliwej sytuacji, 2x mogl byc na poczatku ale zamulil i zamknol gaz, BWD nie zamknie gazu,nie bedzie robil w portki, skoro mamy 2 mecze bez Thorsella to lepiej juz obu przetestowac i kazdemu dac po szansie. Sorry ale Kling swojej nie wykorzystal

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.