Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Bahrajnu. Triumf Lewisa Hamiltona, Robert Kubica ostatni. Dramat Charlesa Leclerca

Robert Kubica wreszcie miał okazję jeździć w kontakcie z rywalami. Polak ukończył wyścig na 16 miejscu, ale dzięki pechowi innych kierowców sprawdził się w walce. Wygrał Lewis Hamilton, jednak najlepszym kierowcą był zdecydowanie Charles Leclerc.

przeczytaj cały artykuł

Dartanian

Z tego co się orientuję to II sezon Kubicy w Williamsie , to on współtworzy ten team i wiedział do jakiego teamu się zapisuje i pozyskuje pieniadze z naszej Polakiej sp. Ciekawe czy swoje dziesiątki milionów złotych zainwestował by w siebie ? W tym teamie? Doskonale wiedział gdzie idzie i jaki jest jego stan jako kierowcy F1 . Te pieniądze powinny być zainwestowane w rokujacych sportowców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowa16X

Otóż to !!! Robert Kubica nie ma prawa narzekać na swój team, bo już rok temu pracował nad budową tego modelu, a o ile dobrze pamiętam, to JEGO uwagi były kluczowe przy powstawaniu modelu na ten sezon. Dzisiaj Robert obraża swój Team swoimi wnioskami. Przypomnę, że zabawa Roberta, jest dla Polaków kosztowna. I to tyle, w sprawie gwiazdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielka Sparta WTS

Biedaszybie potrafisz tylko czytać bzdury na SF i nic wiecej,siejesz hejt i z1d1ocenie na tym forum nic wiecej,szukasz faktów na WP?to gratuluję małpko.A może poczytaj troszkę inne strony,posłuchaj Roberta który potrafił w słabym Renault zdobyć podium w Monte Carlo a nie sadzisz kartofle warzywniaku.Nie potrafisz zobaczyć ujęć z onboard-u aby sprawdzić czy to prawda że bolid Kubicy żle się prowadzi tak jak mówi,takie zero umysłowe nie jest w stanie ogarnąć nic wiecej po za wł telewizora i nabazgrać coś w necie.Szkoda mi ciebie,całe zycie być zerem to trudna sprawa ale trzymam za ciebie kciuki,wyjdziesz z tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
A my swoje

Popracuj nad ortografią i interpunkcją. Jak na razie, nie da się tego czytać. Ochłoń, sprawdź pisownię (gdzieś na Wikipedii, albo w słowniku), potem napisz. Nie musisz jednak komentować rzeczy, o których nie masz pojęcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Wielka Sparta WTS

Mało mnie obchodzi taka hmmm... istota jak ty,masz problemy z wyglądem?,nikt cie nie kocha ?, to nie powód aby trolować i hejtować na SF Kubicę(kogokolwiek).Kazdy myslący człowiek czytając twoje wypociny wie że masz duuuży zonk ze sobą,takie sprawy się leczy tylko musisz nad tym popracować.To nie Kubicy wina że coś ci się nie układa w życiu,może zajmij sie bieganiem,albo zbieraj znaczki ?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Wielka Sparta WTS

Słaby to ty jesteś falubazku,ty i te twoje pierdzenie na SF."Polaczków"?, a ty kim jestes?,kto cie spłodził ?,zabolało cie to co napisałem?,i dobrze czyli trafiłem w czuły punkt.Co do "słabości" Kubicy,czym to podpierasz?,swoją niewiedzą czy kolejną frustracją?,znasz jego historie?,czytałeś książki o nim?,widziałeś opinię znanych osób w świecie motorsportu o Robercie?.Oglądałeś dzisiaj wyścig?,byłeś na jakimś GP?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
ByczaKrólowa16X

Ludzie się z ciebie śmieją. Serio. O moją biedę się nie martw. To i tak o wiele więcej, niż twoja rodzina (razem z kuzynami, wujostwem, ciociami, UBecką emeryturą dziadka) zarabia przez dwa, trzy lata. Na całe szczęście, swoją wiedzę opieram o wiele innych magazynów, szczególnie tych bliższych F1 niż SyFy. Daleki jestem od wierzenia temu medium. Głównie interesują mnie anglojęzyczne a te w żadnej mierze nie podzielają twojego punktu widzenia. Mógłbym odpisać coś w twoim stylu, ale mowę plebsu i marginesu, pozostawiam tylko tobie. Sam fakt, że istniejesz, jest obrazą dla rodzaju ludzkiego. Widocznie w każdym gatunku, rasie, są normalne osobniki, takie jak ja, czy koledzy,, którzy już tobie wiele napisali, albo takie niedorobione egzemplarze jak ty. Z niewiadomych przyczyn i wbrew prawu natury o selekcji naturalnej, chodzisz po świecie. Tylko uważaj z tym pyskowaniem, bo ktoś się kiedyś może pomylić i już nie będziesz miał czym pisać i na czym pisać. Ponawiam prośbę kolegi: popraw polszczyznę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Wielka Sparta WTS

Synku skoro a aż tak cie to zabolało to poproszę o linki do artykułów o Kubicy,tych ANGLOJĘZYCZNYCH ew włoskich,niemieckich itd.Takiś bogaty i oczytany,wydawało by się inteligentny (twoje mniemanie) a wychodzisz na tłuka który dalej nie kuma królowej motorsportu ,ty nawet nie wiesz co to jest podwójny dyfuzor ale dalej twardo brniesz z tym szambem co masz w głowie do przodu jak koń z klapkami na oczach. Odejdz na 2 krąg i nie zabieraj tlenu,co do smiechu to mi nie jest aż tak zabawnie bo takie t1uki jak ty psują to na co pracował latami Robert,to czego nie znasz ,to szacunek do niego.Choćby za to że nie ściemnia,mówi jak jest ale ty kosmito wiesz lepiej,typowa polska natura,trener od wszystkiego i od niczego .PS:widzę groźby już lecą ,frustracja?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Modafi

No najlepiej władować w naszych kopaczy, potocznie zwanych piłkarzami. Przed kazdą wielką imprezą piłkarską na przygotowania idą grube mln, a jak przychodzi turniej i trzeba cos pokazać, to nasi pokazują..... brak ambicji, brak przygotowania kondycyjnego, brak mysli szkoleniowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Prezes PIC

To się słabo orientujesz. Team Williams powstał jak Roberta nie było jeszcze na świecie... A z twojej polskiej spółki to płacisz za życie więcej dzieki 500+ Ale nie mieszajmy polytyky do sportu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.