Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz - PSŻ: Każdemu może przytrafić się słabszy występ, a Kevinowi zdarzyło się to właśnie dzisiaj (komentarze)

Do ostatniego biegu inauguracyjnego spotkania 2. Ligi Żużlowej w Opolu ważyły się losy meczu. Ostateczni rywalizacja faworytów do awansu zakończyło się zwycięstwem OK Bedmet Kolejarza Opole 48:42. Liderem wśród gospodarzy był Michał Szczepaniak.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej TRybus

Panowie, czy nie za wiele oczekujecie po Curzytku ? . To młodziutki chłopak, ktòry określony został jako talent ( i jego brat ) , ale nie wywierajcie na nim takiej presji . Dostał nowy silnik, ktòrego jeszcze nie opanował + trema przed nową publiką i to na wyjeździe .
Taki Mateusz Cierniak mnie bardziej zaskoczył, jak chodzi o wynik na własnym torze w Tarnowie ( 3,0,0 ) w 1 Nice , mając na uwadze wyniki z sezonu 2018 i wszelkich zawodòw juniorskich, oraz tego co pokazał dla Ostrovii , niż Curzytek dla Poznania i to na wyjeździe z Opolem w Opolu .
Dobrze, że nikt Curzytka nie obwinił za przegraną .
Opole to jeden z faworytòw do wygrania 2 Ligi i tak jak mòwiłem , mecz będzie zacięty ze Skrpionami . Wynik o tym świadczy . To ròwnież początek sezonu i zawsze pomimo treningòw jest wiele niewiadomych i znakòw zapytania co do formy, czy sprzętu zawodnika .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ryback

Curzytek to bardziej miał problem z wyregulowaniem sprzęgła. Dawno nie widziałem motocykla tak ciągnącego w taśmę na starcie. Mecz był zacięty, Poznań praktycznie wygrywał start w każdym biegu, poza 15(w pierwszej odslonie. W powtórce oczywiście znowu wygrany start przez Poznaniaka). Gdyby Bajerski nie wystawił dwóch armat pod 1 i 2 i jednego z nich zamienił numerem z Dróżdżem to naprawdę mielibyśmy bardzo ciepło... Mecz wygrany, ale lekki niedosyt jest. Druga linia i Szczepaniak bez najmniejszych zarzutów. Brakło punktów Kevina, ale po defekcie na torze, gdzie średnio dało się napędzać nie wszystko poszło jak należy. Pedersen niby pojechał swoje, ale jakoś bez błysku. Liczyłem na troszkę więcej z jego strony. Podobała mi się też jazda Liszki. Cały czas w kontakcie, na kim miał punktować to punktował, jechał z pazurem, więc oby tak dalej, a w przyszłych spotkaniach myślę, że może tutaj być jeszcze lepiej. Wielki plus dla Szczepaniaka za współpracę na torze z partnerami z pary. Rozprowadzał, wynosił na szeroką, robił miejsce przy krawężniku, oczy dookoła głowy. Najważniejsze dwa punkty, ale było ciepło. Obie drużyny mogą odczuwać niedosyt, bo Poznań był blisko zrobienia niespodzianki, a my po ciężkim boju prawdopodobnie straciliśmy szansę na punkt bonusowy. Na wyjazd do Bydgoszczy zbytnio nie zmieniałbym składu, być może Koza za Polisa, jeśli będzie lepszy na treningach no i Kevina zamienił numerami z Michałem, bo Kevin na wyjazdach to nie jest Kevin z naszego toru a z juniorem musi jechać ten, który jest najpewniejszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.