Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: Tak się bawi Unia Tarnów. Prezesie, klub nie jest twoim prywatnym folwarkiem (komentarz)

Unia Tarnów nie przyznała akredytacji dwóm naszym korespondentom. Klub wybrał sobie innego dziennikarza i jemu dał stałą wejściówkę na mecze sezonu 2019. Życie przerosło kabaret.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Panie Dariuszu, prosimy o więcej takich tekstów. Wyśmienita zabawa, wprawdzie dawno temu był to dział żużla, obecnie Sportowy Pudelek, ale nieco kabaretu zawsze się przyda. Dziękujemy za zaskakujące zjednoczenie kibiców i uciszenie troli pod tym tematem. Mamy nadzieję że będzie pan na bieżąco relacjonował postępy w skarżeniu się Grupie Azoty.
Zdradź nam przy okazji tajemnicę, co chciałeś osiągnąć publikując ten tekst. Co tobą kierowało. Jestem pewien że osiągnąłeś efekt dokładnie odwrotny do zamierzonego. Pomachała szabelką, pogroziła i co dalej?
Miłego dnia Dariuszu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mar58

Całe zachowanie władz klubu wynika zapewne z bardzo zakorzenionego w Dariuszu obiektywizmu dziennikarskiego. Najbardziej "obiektywny" pseudo-dziennikarz a na dodatek dający innym przykład - naczelny SF. Nic dodać - nic ująć. Coraz więcej zawodników i działaczy ma dość tego mąciciela. Tak trzymać. A Darek niech się skarży - sponsorom , działaczom i całemu zarządowi ligi. A kto w "kuluarach" go wysłucha ? Czyżby tylko babcia klozetowa i konserwatorka powierzchni płaskich ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Ostafiński już wojuje. Od wczoraj na portalu ani razu nie zauważyłem żeby użyto nazwy Grupa Azoty Unia Tarnów. Bez zmrużenia oka wycinają sponsora tytularnego. Ciekawe jak zareaguje Grupa Azoty, bo to wygląda nie na walkę z klubem, a ze sponsorem tytularnym. Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej. Wydaje mi się (może się mylę) że sponsor płaci za to że jego nazwa ma być używana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
pz0

Aż sprawdziłem i masz rację. W takim razie przyznaję się, mój błąd. GA to sponsor główny a nie tytularny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.