Wątek dotyczący artykułu

Polskie prawo tego nie przewidziało. Trwa chaos w polskim karate

Polski Związek Karate definitywnie został wyrzucony ze struktur światowej federacji. W polskim prawie sprawa wygląda inaczej - Polska Unia Karate może zawodników wysyłać na wielkie imprezy, ale nie jako kadrowiczów.

przeczytaj cały artykuł

TiRoF1

Polacy zawsze muszą się pokazać, zabłysnąć i stawać okoniem.
A to przed sąsiadem z nowym samochodem na który zarobili szorując pupy pasibrzuchów z zachodu.
A to wsadzając na pokład jednego samolotu całą wierchuszkę rządową.
A to w Unii Europejskiej głosując przeciw swojemu rodakowi.
A to z wolnością o którą walczyły pokolenia, a którą tak łatwo rujnujemy kretyńskimi rządami i decyzjami. Dajcie Polakom wolność to sami się unicestwią.
A to całkowicie negując i dyskryminując ZZ Solidarność oraz znanego w całym świecie Wałęsę jako dorobek wielu pokoleń Polaków walczących z uciskiem.
A to w powstaniach i licznych wojnach w których niejednokrotnie nie wiedzieliśmy za co i po co się bijemy. Oczywiście formalnie wmawiano nam Boga, honor i ojczyznę. A Francuzi mawiali że będą się bili do ostatniej krwi Polaka.
A to pobijając światowy rekord Guinesa np. w głupocie narodowej.
My tak lubimy pokazać się i zaistnieć za wszelką cenę. Bez względu na okoliczności i skutek jaki przyniesie nasza nonszalancja oraz beztroskość a raczej głupota i nieuctwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
TiRoF1

Nie musiałem ale chciałem.
Nie, mam przyklaskiwać każdej głupocie jak zaobserwuję i wmawiać sobie że czarne jest białe.
Może ty tak lubisz, ja nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Iskra Jeden

To się nie chwal, że chciałeś. Tylko sobie szargasz opinię. On ma rację. Chinczycy ładnie to opisali w strategiach wojennych ucząc, że wrogów na siebie napuszczać należy. A najlepiej, jeśli uda się wyhodować u wrogów żmije, która ich samych kąsać będzie... Zgadnij kto w tamtym przysłowiu i w tej dyskusji jest taką żmiją. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.