Wątek dotyczący artykułu

Maciej Kmita: demony przeszłości nawiedziły Wisłę Kraków (komentarz)

Miesiąc miodowy w Wiśle Kraków dobiegł końca. Jej kibice potrafią stworzyć na trybunach niepowtarzalną atmosferę, ale prestiżowe mecze z Cracovią i Legią Warszawa wykorzystali do manifestacji swojej siły. Reymonta 22 nawiedziły demony przeszłości.

przeczytaj cały artykuł

blakuacu

Pana redaktora ładnie poniosło. Pomijając kwestię derbów gdzie odniesienie do Żydów oczywiście jest do kibiców Cracovii którzy sami się tak nazywają a nie do obywateli Izraela to osoba która zmontowała ten filmik z ujeciami z Auschwitz powinna być zwyczajnie oskarżona o perfidną manipulacje i psucie imienia Wisły ale i wiekszości ludzi obecnych na stadionie. Własnie takie akcje napędzane przez takich pseudo redaktorów i nagłaśniane przez nich powodują że jesteśmy nazywani antysemitami mimo że to nie ma z tym nic wspólnego. No ale dalej co do meczu z Legią atmosfera była wspaniała, widziałem rodziny z dziećmi którzy spędzali na stadionie niesamowite chwile. Powiedźcie mi jak to jest jak jest Sylwester czy WOŚP i czy często inne okazje koncerty i ktoś odpali petardy (które są o wiele bardziej niebezpieczne) to afery nie ma, tutaj ludzie odpalają race dla widowiska na ludziach na stadionie robi to wrażenie i nagle robicie z nich bandytów. OK jakby któryś z nich jeszcze rzucał tymi racami to bym go wsadził do więzienia ale tak ? Ludzie nie przesadzajmy, narzekacie jaka nasza piłka/liga jest beznadziejna ale to wy tak naprawdę robicie głownie antyreklamę na siłę robiąc z nas bandytów/antysemitów/kiboli i puszczacie to w świat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
blakuacu

Ewentualnie jeszcze kwestia wulgarnych przyśpiewek bo do tego się nie odniosłem. Też bym nie przesadzał nie oczekujmy że nie będzie żadnej przyśpiewki z wulgaryzmami pokażcie mi jakiś mecz w którym rywalizują dwie topowe drużyny i nic nie ma ? Może BVB vs Bayern albo Barcelona vs Real otóż nie tam wygląda to tak samo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Krzysiek Łukasik

Ty tak serio xd ? W Niemczech mają takie bitki i akcje na stadionach, że to się w pale nie mieści. Co ty żyjesz w jakiejś utopii myślisz że u nas jest jakaś patologia bo ktoś krzyknie "Jazda z ku*wami" ? Nie trzeba być na takich meczach. Pacz np sytuacje z finału ligi mistrzów między BVB a Bayernem, który przecież pomógł im finansowo dzięki czemu utrzymali się w bundeslidze. Można pomyśleć że są w zajebiscie przyjacielskich relacjach a w praktyce wygląda to tak

. Tu jakieś przykładowe piro
i tak dalej i tak dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Krzysiek Łukasik

Ale czy ja gdzieś dałem przyzwolenie na takie zachowanie ? Po pierwsze zachowujesz się wulgarnie, więc zdecydowanie bliżej Tobie do tej Afryki, trochę szacunku do drugiego człowieka. Po drugie odpowiedziałem tylko innej osobie, która kwestionowała że takie zachowanie występuje na innych stadionach. Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale czego ja wymagam od tryglodyty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
J-Kaczyński

Wulgarność to świadomie wybrana forma wyrazu, idealnie pasująca do wyrażenia emocji jakie mną targają. Powiedz mi kolego czym kierowałeś się stawiając na hipokryzję we własnej wypowiedzi? Ganisz mnie za wulgarność będąc wulgarnym, dla mnie za to już jesteś zerem, a każda twoja kolejna wypowiedz, będzie spychać cię w dól. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
byku69

Oni nie kumają o co chodzi, nie wiedzą dla czego Wisła krzyczała żydzi..., to laicy nie mający pojęcia o kibicach i kto z kim ma kosę, albo sztamę. Panie redaktorze jak pan nie ma pojęcia o czym pisze, to niech pan nie pisze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.