Wątek dotyczący artykułu

Damian Stalkowski przeprasza. Podburzyły go wulgaryzmy i latające kubki

Podczas niedzielnego spotkania Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (40:49) żółtą kartkę obejrzał Damian Stalkowski. Było to pokłosie jego gestu w kierunku kibiców drużyny przyjezdnej. Teraz junior Startu przeprasza.

przeczytaj cały artykuł

gks_kamil

z relacji TV według mnie było tak:
1) wykrzykiwanie kibiców GKS, żeby się pospieszył, pewnie z wulgaryzmami
2) Stalkowski szybko wstał i zaczął machać rękami
3) dopiero potem poleciały kubki
więc niech nie mówi że najpierw były kubki a potem wstał!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artGniezno

Ja zamiast kubków widziałem butelki. W sumie dwie. Kubki nie doleciałyby na środek toru. Akcja miała miejsce po wstaniu. Zagotował się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

Tak właśnie było, ale Stalkowski pewnie się w głowę uderzył przy tym upadku i mu się coś pomieszało. Oby tylko po tym upadku nie zaczął gadać z butem jak wnuk byłego prezesa Polonii :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PRZEM 312

Nic mu się nie pomiaszało też bym sie tak zachował Jakby te buraki z Gdanska takie okrzyki skandowały w moja stronę A co do Stalkowskiego to przestań sie w koncu przewracać bo nie idzie już na to patrzeć

| Odpowiedz
blokuj
gryfik

ty wyleciałeś położnej podczas porodu z drugiego piętra prosto na beton i już ci tak zostało do dzisiaj , że ani składu ani ładu a logiki to już wcale.... hahahaha

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.