Wątek dotyczący artykułu

F1: dosadny komentarz Roberta Kubicy po testach. "Nie mam za wiele do powiedzenia"

- Nie mam za wiele do powiedzenia. Mieliśmy pecha z pogodą - powiedział Robert Kubica po wtorkowych jazdach w Bahrajnie. Kierowca Williamsa nie ukrywa, że zespół nie zdołał przetestować żadnych ustawień w samochodzie.

przeczytaj cały artykuł

Janusz Koper

Ten zespół to padaka , umiera w konwulsjach!Szkoda Roberta,bo może być teraz źle kojarzony.Jeśli ktoś nie kupi Williamsa,albo nie znajdzie się jakiś bogaty i odważny sponsor to KONIEC!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz22

Ja po Wyścigu Bahrajnu się załamałem i to dosadnie Roberta jest cholernie szkoda on w tym zespole marnuje czas ,bo zamiast być jakiś respekt potencjał jest walka być tu i teraz ,o ile Bolid Russela ma niemal zalety poza tym że jest wolny to Robert męczy się by nie wpaść w poślizg by nie było przysłowiowego bączka na torze i jego bolid dość ciężko się prowadzi,widać to nawet z dwóch kamer o ile Russel sobie spokojnie jedzie to po prawej stronie Robert co chwila na kierownicy wykonuje kontrę by jechać po linii toru. Także popieram masz rację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.