Wątek dotyczący artykułu

Zaskakujące kulisy zwolnienia Zbigniewa Smółki. Kibice mogli szantażować władze Arki Gdynia

Atmosfera w Arce Gdynia daleka jest od idealnej. Nie może taka być, skoro na godzinę przed derbowym meczem z Lechią Gdańsk zwalnia się trenera Zbigniewa Smółkę, a za decyzją władz klubu może stać szantaż ze strony kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Bosman47

P. Godlewski kreujesz się Pan na eksperta a tym artykułem stracił Pan u mnie cały autorytet.Może po kolei.Jestem człowiekiem 72 letnim ale takich bzdur nie słyszałem nigdy.Facet który przegrywa 12 spotkań w lidze nie może być zwolniony? P.Midak powinien go zwolnić po 4-5 porażkach .Przecież to był nieudaczek a wręcz dywersant. Rozwalił Niezły zespół /zdobywał puchary/Dobrych krajowych ekstraligowych piłkarzy wymienił na 1 ligowych wyrobników .Z 8-9 piłkarzy sprawdziło się 2 .Zespół stracił ogromnie na wartości. Czy kibice mieli się temu biernie przyglądać .Ten człowiek nigdy by nie odszedł sam bo po prostu trafił na młodego właściciela i pieniążki które brał były nieporównywalne do i ligowe .Bardzo słusznie zrobili że pogonili nieudaczka skoro zarząd tego nie potrafił..Nie rób Pan z tego sensacji bo to nie pierwszy i nie ostatni klub który tak postąpił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodek508

Ma Pan dużo racji ...ale do do końca. Przykłady: Zawisza Bydgoszcz gdzie kibice obrazili się na klub, Wisła gdzie kibole już prawie rządzili klubem. Arka też ma epizod jak kibice bojkotowali mecze.
Smółka widząc złą atmosferę w klubie powinien skontaktować się z zarządem i przy braku decyzji z ich strony podać się do dymisji. Ale w tej śmiesznej lidze nie słyszałem jeszcze o takim zdarzeniu.
Nie można dopuścić aby kibole rządzili klubami. Nasza liga jest chora ale to byłaby już eutanazja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Chyba nie do końca przeczytał Pan artykuł, lub nie do końca zrozumiał, o co chodziło przy okazji tego zwolnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.