Wątek dotyczący artykułu

Zaskakujące kulisy zwolnienia Zbigniewa Smółki. Kibice mogli szantażować władze Arki Gdynia

Atmosfera w Arce Gdynia daleka jest od idealnej. Nie może taka być, skoro na godzinę przed derbowym meczem z Lechią Gdańsk zwalnia się trenera Zbigniewa Smółkę, a za decyzją władz klubu może stać szantaż ze strony kibiców.

przeczytaj cały artykuł


Bosman47

P. Godlewski kreujesz się Pan na eksperta a tym artykułem stracił Pan u mnie cały autorytet.Może po kolei.Jestem człowiekiem 72 letnim ale takich bzdur nie słyszałem nigdy.Facet który przegrywa 12 spotkań w lidze nie może być zwolniony? P.Midak powinien go zwolnić po 4-5 porażkach .Przecież to był nieudaczek a wręcz dywersant. Rozwalił Niezły zespół /zdobywał puchary/Dobrych krajowych ekstraligowych piłkarzy wymienił na 1 ligowych wyrobników .Z 8-9 piłkarzy sprawdziło się 2 .Zespół stracił ogromnie na wartości. Czy kibice mieli się temu biernie przyglądać .Ten człowiek nigdy by nie odszedł sam bo po prostu trafił na młodego właściciela i pieniążki które brał były nieporównywalne do i ligowe .Bardzo słusznie zrobili że pogonili nieudaczka skoro zarząd tego nie potrafił..Nie rób Pan z tego sensacji bo to nie pierwszy i nie ostatni klub który tak postąpił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodek508

Ma Pan dużo racji ...ale do do końca. Przykłady: Zawisza Bydgoszcz gdzie kibice obrazili się na klub, Wisła gdzie kibole już prawie rządzili klubem. Arka też ma epizod jak kibice bojkotowali mecze.
Smółka widząc złą atmosferę w klubie powinien skontaktować się z zarządem i przy braku decyzji z ich strony podać się do dymisji. Ale w tej śmiesznej lidze nie słyszałem jeszcze o takim zdarzeniu.
Nie można dopuścić aby kibole rządzili klubami. Nasza liga jest chora ale to byłaby już eutanazja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Chyba nie do końca przeczytał Pan artykuł, lub nie do końca zrozumiał, o co chodziło przy okazji tego zwolnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.