Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski już na podium! Dwie legendy Bayernu Monachium przed Polakiem

Robert Lewandowski zdobył bramki numer 183. i 184. w Bayernie Monachium. Tym samym został trzecim najskuteczniejszym piłkarzem w historii klubu.

przeczytaj cały artykuł

marcinowiec

Lewandowski jest przereklamowany poza 2013 rokiem nic nie osiągną wielkiego. Bayernowi nie pomógł w Lidze mistrzów ani kadrze nie pomógł w wielkich turniejach. Spójrzmy : Bayern przed Lewandowskim był trzy razy w finale Ligi mistrzów (2010-2013) natomiast za Lewego ani razu. Reprezentacji tak samo nic nie dał poza golami w eliminacjach .....ale tak samo Olisadebe Żurawski Frankowski czy Smolarek tak samo dawali gole i awanse do turniejów MŚ,ME.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
patriota2806

Za to widzę że ty w szkole też za wiele nie " osiągnąeś" skoro masz problem z tak prostym wyrazem.... nie jestem fanem Lewandowskiego ale denerwuje mnie takie hejtowanie i odbieranie mu tego co w życiu osiągnął. Biorąc pod uwagę w jakich czasach żyjemy i jak rozwinęła się piłka nożna to według mnie pomimo wylewanego przez siedzących na kanapie z paczką chipsów w ręce Polaczków on w tym sporcie osiągnął naprawdę sporo. Wiele takich talentów gdzieś ginie po drodze a jemu się udało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.