Wątek dotyczący artykułu

"Janowicz powiedział, że ma w du*** związek". Afera wokół polskiego tenisisty

Prezes Polskiego Związku Tenisowego jest zbulwersowany słowami Jerzego Janowicza. Sportowiec zarzucił działaczom, że nie pomogli mu przy okazji operacji, którą przeszedł. "Potrzebny mu jest zupełnie inny lekarz" - odpiera atak Mirosław Skrzypczyński.

przeczytaj cały artykuł


da-r-ko

Janowicz nie jest moim ulubieńcem, ale racji trochę ma, choć pewnie przesadza. Podobnie było z Mariuszem Wlazłym - jak grał w reprezentacji było dobrze, ale jak odniósł kontuzję to został na lodzie, jedynie klub mu pomógł. Dlaczego Woźniacka, Lisicka i Kerber nie reprezentują Polski ?. Mam przekonanie, że wiele polskich związków sportowych (nie tylko PZT) najbardziej troszczy się o swoich działaczy (leśnych dziadków), a o sportowców sporadycznie. Przewlekła kontuzja to problem tylko zawodnika i jego klubu, a nie związku, bo ten umywa ręce (mówię o sytuacji, gdy zawodnik odnosi kontuzję grając dla reprezentacji).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Daniel Płachciński

Michale to jak to wg Ciebie powinno być ? Pomagamy tylko tym co są w 10 ? 50 ? 100 ? Do którego miejsca jest ta Twoja skala ? Pomagać powinni każdemu (w miarę możliwości) i nie powinni za to oczekiwać podziękowań pod publikę i wydaję mi się żeby były podstawy do dziękowania to każdy normalny człowiek nie bd miał problemu z podziękowaniem ale tak instruować to jest słabe. Pozatym Janowicz jednak coś zrobił dla tego tenisa więc ten Twój komentarz jest nietrafiony zupełnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.