Wątek dotyczący artykułu

Emilia Galińska wraca do Polski. Rozgrywająca wzmocni Metraco Zagłębie Lubin

Metraco Zagłębie Lubin zbroi się przed sezonem 2019/2020. Kolejną zawodniczką, która związała się z wicemistrzem kraju jest rozgrywająca SV Union Halle-Neustadt - Emilia Galińska.

przeczytaj cały artykuł

OSKAR_B

Transfer ciekawy bez dwóch zdań. Tylko ja czekam na najważniejszy transfer, bo ,,never ending story" na ławce trenerskiej czas zakończyć.Napiszę krótko:hala-jest,pieniądze w klubie-są, zawodniczki dające nadzieję na walkę o złoto-są,a czego nie ma?Trenera/trenerki.Nie będę rozwodził się nad tym kto powinien zastąpić pewną panią,bo chyba każdy będzie lepszy.Edward Jankowski-nasz lubelski ,,żelazny taktyk'', co Olgę Figiel i Kasię Wojdat wpuszczał na ostatnie 5 minut, bo po co mają dłużej grać, przy potencjale Zagłębia Lubin spokojnie wykręciłby z 3 mistrzostwa przy składzie jakim dysponowało w przeszłości Zagłębie.Lekko prowokacyjnie to napisałem,ale dla całej ligi potrzeba Zagłębia, które będzie walczyło o mistrzostwo do ostatniej kolejki, a nie zespołu co mając w składzie reprezentantki Polski, niezłe cudzoziemki, grając w ładnej hali przy stabilnym budżecie co sezon straszy jakie to wzmocnienia są dokonane, a na początek kwietnia 2019 roku ich szanse na mistrzostwo robią się iluzoryczne. Wiem, że za wcześnie na takie wnioski, ale Zagłębie nie tyle złapało zadyszkę i straciło lidera co rozpaczliwie potrzebuję zmiany trenera. Nie wiem czy ta pani trenerka jak Błaszczykowski w Wiśle Kraków ma 500 złotych na ,,papierze" i trenuje za darmo, dla tzw. ,,frajdy".Nawet jakby tak było to chyba czas już jej podziękować i mówię to na poważnie jako kibic głównego oponenta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Bożenka może i nie wytrzymuje w końcówce sezonu ale przynajmniej wzmacnia personalnie zespół. Podpisują kontrakty już marcu a co najważniejsze w tym okresie jak się dogadują to są na miejscu i mają czas na ostateczne spotkanie i podpisanie. Panie Lis czy Pana zadaniem jest rozwalenie tego zespołu od środka? Kto ma w tym interes? "10" ogarnijcie się, kto wami tak manipuluje. Macie masę niepokojących informacji z 1 ręki i nadal będziecie skandować jego nazwisko????
Ps. Gratulacje dla Zagłębia za ten transfer Brawo "Lis" bo to tylko twoja zasługa że nie wraca w rodzinne strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Odmładzanie zespołu!!! Ha Ha w tym przypadku o 4 lata (Zamiast myśliwy Lisa to Lis odstrzela według mnie najlepszą zawodniczkę w Polsce na swojej pozycji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mistrz z Lublina

a nie przypadkiem Koci, której współpraca z trenerem jakoś tak dziwnie wygląda?

Marcie kończy się kontrakt, ale jego nieprzedłużenie to byłby wstyd dla całego klubu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
OSKAR_B

Około 30.000 Łuków to faktycznie ciekawe miasto pod względem liczby dobrych lub bardzo dobrych piłkarek ręcznych tam urodzonych (Gosia Majerek,Gosia Rola,Hanna Strzałkowska,Ewelina Kędzierska,Emilia Galińska).Kolego, trenera Lisa bronią wyniki,więc to tak jakbyś porównał z nim np. trenera Zdzisława Wąsa i znalazł argument, że coś robi od niego lepiej.Kontraktowanie dobrych zawodniczek,a trenowanie to różne pary kaloszy.Ja mam do niego zaufanie, bo to trener ma swoją koncepcję i nawet jak podziękuję którejś z podstawowych zawodniczek, to w przyszłości jego decyzja będzie podlegała weryfikacji:albo się obroni, albo nie.My jako kibice nie znamy wszystkich tajemnic szatni, nie wiemy jaką koncepcję budowy zespołu ma trener, więc moim zdaniem zobaczymy w przyszłym sezonie czy to Zagłębie dzięki swoim transferom będzie silniejsze, czy dalej to trener Lis i jego drużyna będą hegemonem całych rozgrywek, a może np. Pogoń włączy się do walki o ,,złoto".Pamiętaj kolego, że trener, który jako 2 w historii doprowadził nasz zespół do zwycięstwa w europejskich rozgrywkach zasługuje na skandowanie jego nazwiska.Ja bardzo szanuję wymienione przez Was zawodniczki, czy to ,,Gęsia" czy ,,Koci", ale to trener podejmuję decyzję i może się okazać, że dla klubu odejście jednej czy drugiej będzie początkiem czegoś nowego,lepszego.W sporcie potrzebne są ,,zmiany".Np.,,Vala" wróciła do nas jako lepsza zawodniczka.Przyszłość zweryfikuję pewne sprawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Observator

Budowa składu MKS na sezon 2019/20 będzie zależała od wielu czynników - wg. mnie największe "straty " może spowodować ten przemiły bociek - a potem to juz tylko ta okropna kasa !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.