Wątek dotyczący artykułu

VTB: efektowne przełamanie Stelmetu Enea BC w Permie

Po siedmiu kolejnych porażkach w lidze VTB w końcu przełamali się koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Podopieczni Igora Jovovicia wygrali na wyjeździe z Parmą Basket Perm 92:72.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Można??? MOŻNA!!! Wreszcie zaczęli bronić! Zatrzymasz przeciwnika na około 70 punktach - mecz wygrany!!! MECZE W KOSZYKÓWCE WYGRYWA SIĘ OBRONĄ!!! Z taką obroną zaczynam wierzyć w medal w PLK!
Brawo Zastal!
P.S. A gdzie się zapodział Justice???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
SlavicPride

Oczywiście że obroną :-) Jak masz możliwość, porozmawiaj z trenerami... Nawet takimi co młodzież szkolą... To Ci powiedzą czym się w koszykówce mecze wygrywa ;-)
Mieliśmy wiele meczów w tym sezonie, gdzie atak był jeszcze lepszy niż w tym meczu... A je przegraliśmy... Chyba logiczne jest, dlaczego ;-)
Grałem trochę w latach 90-tych, to wpajano mi wtedy jedno: W ataku odpoczywaj! A całe siły wkładaj w obronę! :-)
I nie wydaje mi się, żeby coś w tej filozofii się zmieniło, gdy patrzę na najlepsze zespoły w Europie ;-) Celowo mówię "w Europie" bo w NBA grają w tej chwili wesołą koszykówkę na zasadzie "kto więcej", a już takich zespołów jak GSW czy Houston, to aż się nie da oglądać... Milion rzutów za 3 i raz na jakiś czas prawdziwa koszykówka ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

My się skupimy na perfekcyjnym ataku któremu nie sprosta żadna obrona :P Coś właśnie ala GSW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SlavicPride

No... Na przykład tak perfekcyjnym jak w meczu z Cukrami czy Avtodorem xD
Gdzie za cieniasa Saso taka ilość punktów była możliwa, buhahahaha xD O 40 mniej! SKANDAL! xD
Skandal żeby wygrać w Kazaniu rzucając nędzne 71 punktów xD 71 punktów??? CO TO ZA ATAK, hahahaha!!! Jak to w ogóle się stało że tam wygraliśmy, hahahaha xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
SlavicPride

No... Kolejny piękny przykład, będący dowodem na to, jak kluczowa jest obrona... Wygrać mecz rzucając niewiele ponad 50pkt. ??? To jest możliwe tylko dzięki perfekcyjnej obronie :-)

| Odpowiedz
blokuj
L

Nie do końca, Banvit mógł się pochwalić, że stracił 54 punkty a mimo to przegrał mecz :P Także mówię, przepisu złotego nie ma oprócz takiego, by rzucić więcej punktów od przeciwnika, czy też jak Ty to nazwiesz, stracić mniej od niego :P

| Odpowiedz
blokuj
SlavicPride

Tak jak wspomniałem... Porozmawiaj sobie z ludźmi ze środowiska trenerskiego ;-) Mnie słuchać nie musisz, a ja nie mam zamiaru Cię pouczać ;-) Masz swoje zdanie, to masz ;-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.