Wątek dotyczący artykułu

Pierwsza kontrowersja w Zielonej Górze. Czy sędzia Słupski nie popełnił błędu?

Świadkami dwóch upadków w pierwszej serii byli kibice w Zielonej Górze podczas inauguracyjnego meczu PGE Ekstraligi pomiędzy Stelmet Falubazem a Get Well Toruń. Szczególnie druga sytuacja i decyzja arbitra może wzbudzać kontrowersje.

przeczytaj cały artykuł

BallyBóg

Oczywiscie winny swojego upadku bogdanowicz.

Kazdy kto twierdzi inaczej podpada pod:

- niezna sie na zuzlu
- bardziej prawdopodobne jest z torunia
- najbardziej prawdopodobne ze jest dumnym mieszkancem podtorunskiej wsi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodek508

Bally Bóg ... ja pochodzę z okolic Torunia. Zdaję sobie sprawę, że ZG to metropolia a takie wsie jak Londyn, Paryż, to wszystkim znane geograficzne peryferia Waszego miasta - ot slamsy.
Oczywistą prawdą jest także Twoja znajomość na żużlu. Bo kolizja Protasa z Doylem (ukarany tylko żółtą kartką a nie wykluczeniem) to taki sobie epizod - jak się przewrócisz z możliwością kontuzji - to i tak wykluczą przyjezdnego. A Krakowiak jechał swoim torem, nie postawiło go w poprzek toru co spowodowało zajechanie drogi Bogdanowiczowi - to Twoja ocena jako "znawcy żużla".
A tak bez uwag do sędziego ( jego obrona i obrażanie kibiców spoza Waszej Metropolii) ...mieliście przewagę własnego toru, składu - jesteście typowani na finał i .... Wstyd w pierwszym meczu uciekać się do takich perfidnych zagrywek
To dobrze nie wróży na cały sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Bodek508

Dzięki Asphodell za douczenie ... ale troll pozostanie trollem, "wieśniak wieśniakiem" choćby był z Leszna czy z Torunia. Ja nie mam problemów geograficznych, mam swoje sympatie - to normalne ...ale w ramach sportowej walki, uczciwego sędziowania. Po trupach do celu idzie się na wojnie nie w sporcie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.