Dyskusja

Tony 76

Absolutnie nie sugerowalbym sie dzisuejszym wynikiem. Nas dzisiaj stawiali w roli faworyta i co? U was Może być dokładnie to samo :-) liga w tym roku będzie mega wyrówna i Obyśmy się nie zdziwili że motor rozjedzie GKM w niedzielę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Corlleon

Z tą róznica że Thomsen chyba dawno nie jeździł u was , nie wiem czy w ogóle , stad były domysły ze pojedzie słabo. A Lindgrenowi a zwlaszcza Pawłowi tor w GW nie leży w ogole. Ale masz rację , przyjdzie mecz to się zobaczy jak wypadną:) Do tego trochę czasu jeszcze jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

No nie lubi nic do niego nie mam.Fredka tak samo na lidze czy na GP 5 pkt ronbił.Karczmarz go woził.Zagar mimo,ze u nas jezdził tez nie zachwyca.I juniorka lepiej pojedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
STAL-Bosman

0.7 za mocno przegiął z torem. Bartek i Krzysiek się pogubili. Ale nie wziął pod uwagę, że Zagar i inni także. A Thomsen był wolny od sugestii i pokazał klasę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
CKM1989FUN

Do zobaczenia w 14 kolejce gorzow :):) ciekawe w jakiej sytuacji w tsbeli beda nasze druzyny wtedy. Gosc z zielonej napisal kto u nas niby pkt ?? wszyscy??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Aro Stal GW

A co mnie obchodzi 14 kolejka ??? Mecz moze byc za tydzien i o wynik mi chodzi. Obudz sie albo idz juz spac. Pozdrawiam i spokojnej nocy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.