Wątek dotyczący posta na blogu

Taniec z Gwiazdami - odcinek 6

użytkownik usunięty

Agnieszka znowu najlepsza! Aga i Stefano w tańcu współczesnym zdobyli pierwsze trzydzieści punktów, czyli dziesiątki od wszystkich jurorów, jako druga para w tej edycji! :D Taniec Agi i Stefa można zobaczyć tutaj.

przeczytaj cały artykuł


Juliaa

Miałam tę przyjemnosc obejrzec w koncu taniec Agi w tv (pilnowałam dzisiaj bratanicy :P), ale potem jeszcze z 20 razy powtórke na youtubie.. Rozłozył mnie na łopatki jej występ. I to nie tylko dlatego, ze kocham taniec współczesny... Ale w tym tańcu było wszystko!!! Tenisowa droga Agnieszki opowiedziana za pomocą tańca, z pięknym przesłaniem. I te emocje oddane w kazydm gescie, w kazdym ruchu. Chwyta za serducho.. I to mocno.... Stefano to był dzisiaj przy Adze statystą ;) Musiałam tu wpasc, zeby Tobie to napisac! :) Buziaki Potter! Miłego weekendu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Pięknie napisane. Taniec współczesny ma to do siebie, że można w nim pokazać całą swoją osobowość i Aga to zrobiła. Ma talent do tańca, a przy tym jest tak niesamowicie zwinna, elastyczna, kreatywna. Świetny, emocjonalny występ. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.