Wątek dotyczący artykułu

Marko Panić: Odchodzę, by grać w Lidze Mistrzów. Wcześniej znów chcę zdobyć z Azotami medal!

- W Pucharze EHF graliśmy słabo. Kiel i GOG to jednak drużyny od nas lepsze - mówi Marko Panić. Gracz Azotów Puławy przyznaje, że sezon nie układa się dobrze, tłumaczy słabości Azotów, mówi o związkowym absurdzie w Bośni i nadchodzącym transferze.

przeczytaj cały artykuł

SteguArenaOpole

Gdyby byli tacy mocni na boisku jak są w czasie wywiadów to już pewnie dawno świętowali by kolejny tytuł Mistrzów Polski. Drużyna oddziału geriatrii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SteguArenaOpole

Witam, mam dla Ciebie mały konkurs. Może znasz autora tego wpisu podsumowującego dotychczasową grę Azotów ?

"..Niby pieniądze są, niby zawodnicy widzieli już dużo, grali w róznych halach w europie, niektorzy nawet w Final Four Ligi Mistrzów czy FF EHF a druzynowo jestesmy ciency jak sik pajaka. Nie widać zupełnie w tej drużynie atmosfery, na zdjeciach druzyna podzielona. Widac że żaden z nich poza małymi wyjątkami za Azoty umierać nie będzie. Trzeba zmienić strategie i ja zacząłbym od góry, bo medalu to w tym roku bankowo nie zobaczymy patrząc jak się prezentuje Górnik, ba smiem twierdzić że Opole jest nawet nas w stanie klepnąć. Dawno w Górniku nie widziałem takiej dyscypliny jak do nas przyjechali, każda akcja była konkretnie przemyślana i jeżeli chodzi o pomysł na gre zjadają nas na śniadanie. Dziwna akcja z ta zmianą trenera, rozumiem że potrzeba czasu Markuszewskiemu ale jaki był sens zwalniać Jureckiego przed najwazniejszymi meczami sezonu, przecież Markuszewski w tak krotkim czasie nie zmieni niczego, a takie zmiany wątpie zeby dobrze wpływały na zawodników. Ciekawe kogo Witaszek wyczaruje za Titova, Matulicia, czy na środek rozegrania. Znowu co roku po 5/6 nowych zawodników, mam nadzieje że nie pójdą drogą sprzed paru lat gdzie z Ukrainy przyjechało hurtowo chyba 3/4 "nołnejmów" . Przecież to jest jakiś żart..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Jest to moj wpis, pomimo fatalnej gry dwukrotnie w tym roku Azoty pokonały Gwardie, zreszta ile wy meczów z nami wygraliscie ? Dwa ? Reszta plecy ; )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SteguArenaOpole

W zeszłym sezonie przegraliśmy z Gornikiem z 4 meczy 3. Po sezonie zasadniczym wyprzedzali nas o 20 parę punktów. Jakie to miało znaczenie jeżeli chodziło o awans do 1/2 finału ? Żadne. Byli pewni siebie tak jak teraz Panić i odpadli. Wyniki rundy zasadniczej nie mają tu dużego znaczenia. Zdecydują dwa mecze , 120 minut walki na parkiecie nic więcej. Wierzę w awans Gwardii, ale mecze będą ciężkie. Dla zawodników z Puław te mecze muszą się odbyc. Oni są już myślami przy półfinale z Vive i meczu o brąz z Gornikiem. To moim zdaniem ich zgubi. A przecież większość z nich jak sam wiesz siedzi już na walizkach. Dwa mecze z Gwardią i mogą odejść bez kontuzji do swoich nowych klubów ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.