Wątek dotyczący artykułu

EBL: wielki Michael Hicks powrócił! Polpharma lepsza od Polskiego Cukru

Na takiego Michaela Hicksa w Starogardzie Gdańskim czekano. To on był bohaterem sensacyjnego zwycięstwa Polpharmy nad Polskim Cukrem Toruń - "Farmaceuci" wygrali 97:88, przerywając serię ośmiu kolejnych triumfów Twardych Pierników.

przeczytaj cały artykuł

Asphodell

Gratulacje Polpharma, Prawdziwy dzień konia, po połowa tych rzutów, w normalnych okolicznościach, po prostu by nie wpadła. Kopia meczu z Warszawy, gdzie Legii też wpadało wszystko, doszliśmy na 1 pkt i zamiast docisnąć, pozwoliliśmy rywalowi odskoczyć. To raczej koniec marzeń o 1 msc po zasadniczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

A wcześniej pisał, że rzut Lowerego w Zielonej Górze oddany z połowy boiska w 1,5 sekundy był oddany precyzyjnie do kosza. A "Polpharma prawdziwy dzień konia" hahaha czy można być mniej obiektywny i bardziej żenujący?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Asphodell

Wierzę, że jesteś w stanie odszukać i wkleić mój post, w którym rzekomo napisałem "że rzut Lowerego w Zielonej Górze oddany z połowy boiska w 1,5 sekundy był oddany precyzyjnie do kosza". Czekam. Wklej takie moje słowa trollu. Podejmiesz wyzwanie?
Albo wiesz co, pomogę ci, bo jak zwykle wykręcisz się sianem, mam dziś dobry dzień i z chęcią dowiodę, że to ty jesteś żenujący. Oto moje posty o rzucie Roba:
"A ten ostatni rzut, wyglądało to tak, jakby to tylko on wierzył, że to wpadnie."
"Ostatnia minuta a nawet mniej to już festiwal fuksa w obie strony"
"Obu stronom wpadały szalone rzuty, które teoretycznie nie miały prawa wpaść"
Zakłamuj rzeczywistość trollu, ale to ty jesteś żenujący nie ja.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.