Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże - Unia T.: statystyka nie daje szans tarnowianom (zapowiedź)

Atut własnego toru zawsze jest w żużlu handicapem. Rzadko kiedy zdarza się jednak, by robił on aż tak dużą różnicę. Wybrzeże Gdańsk i Unia Tarnów łącznie, na 50 dotychczasowych spotkań, wygrały na wyjazdach zaledwie dziesięciokrotnie.

przeczytaj cały artykuł

RECON_1

W 2003 w barazu Unii z Gdańskiem też nikt na Unię nie stawial:) a tak poważniej to Unia nie jest faworytem i najprawdopodobniej przegra ten mecz wysoko, jednak miko wszystko liczę że Jaskółki łatwo się nie podadzą i stawia wybrzeżu zacięty opór.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
el tuco

Ale strzał! Gratulacje. Unia pojechała bardzo dobry mecz, od startu do mety w każdym biegu. Thorsell już się szykuje do składu, będzie bardzo ciekawy sezon! Pozdrowienia z Gdańska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

O tym meczu co piszesz Tarnów miał lepszy skład niż obecnie, Jaki wynik był z Łotyszami i na Łowie o tym czasie.Czy Tarnów łatwo skórę sprzeda lub nie ,mecz tak jest przegrany. 1,Ljung swoje pojedzie ,2 Co na własnym torze pokazali dwa Arturki ? dla mnie pojechali poniżej krytyki.Może dla ciebie supcio,3 Kaczmarek nie może się odnaleźć po juniorce.4 Juniorka też cieniuje.Ile punktów przywiozła z własnego toru,? Gdańsku jeżeli przywiozą obaj z 3-4 p to wszystko. Chłopaki młodzi niech się pomału wdrażają .Za wiele na nich nakładać nie wolno, można się zawieść.Może kiedyś o pewnym czasie coś z tych adeptów wyrośnie tego im życzę .Gdańsk 1, Gomólski .Pieszczek Cyfer swoje pojadą za pewno po 10 p przywiozą .Gnieźnie dobra jazda .2,Bech ,Kling po 5 przywiozą 3,Juniorka nie za dobra też nie ostatnia na swoim torze będzie chciała też coś przywieść. Dając minusa mojemu postowi myślisz że w ten sposób wygra unia mecz w Gdańsku.Ja nie daje minusów i tak nie myślę .gdyż to jest straszne głupie myślenie. Choć bym osobiście chciał aby Tarnów mecz w Gdańsku wygrał lecz nie widzę takiej opcji.Wiec zacznij myśleć, każdy fan interpretuje
to co widzi ma prawo do własnego zdanie na dany temat, Kolejny temat seniorka Tarnowa powinna bazować na kilku tunerach nie na Rempale ostatnio silniki Jacka nie jadą.Może być też przyczyną za takie cienkie wyniki.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.