Wątek dotyczący artykułu

Kuriozum w Rybniku i mocne słowa Woryny. Mecz z Orłem odwołany

- A czy tor jest zły? - tak Kacper Woryna ocenił zamieszanie, jakie towarzyszyło meczowi PGG ROW-u Rybnik z Orłem Łódź. Zawody zostały storpedowane z powodu wymagającego toru. Ostatecznie odwołano je po rozegraniu ledwie jednego wyścigu.

przeczytaj cały artykuł

Fanatiker

Byłem widziałem! Śmiech na sali. Żużlowcy Rowu śmigali aż miło , panienki z Łodzi zero honoru a co najwazniejsze, brak jaj! Widzieli po pierwszym biegu ze z 20 by nie wyszli, to powód domowy wyjazdu na tor! Tak jak powiedział Kacper... nie chca to niech nie jadą! Walkower i zbierac zabawki i tornistry do domu! Zreszta kibice śpiewali ” idźcie do domu, my nie powiemy nikomu”

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Faktycznie, Przemek Giera śmigał jak Messerschmitt ;) Odbił się od bandy tak że nawet Grisza może się schować ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanatiker

Giera położył motocykl bo widział, ze ta lajza się przed nim kładzie na tor! W pierwszym biegu padł rekord toru. To mówi samo za siebie! Zero ambicji tych chłopców w rurkach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.