Wątek dotyczący artykułu

Kuriozum w Rybniku i mocne słowa Woryny. Mecz z Orłem odwołany

- A czy tor jest zły? - tak Kacper Woryna ocenił zamieszanie, jakie towarzyszyło meczowi PGG ROW-u Rybnik z Orłem Łódź. Zawody zostały storpedowane z powodu wymagającego toru. Ostatecznie odwołano je po rozegraniu ledwie jednego wyścigu.

przeczytaj cały artykuł

Czesław Bednarek

W pełno popieram kibiców z Rybnika / p.Worynę CENIĘ ZA WYPOWIEDZI BO ZAWSZE MÓWI Z SENSEM- DOBRE GENY -pamiętam doskonale jego dziadka!./, choć oczywiście Wy widzieliście jaki był stan toru. CHODZĘ NA ŻUŻEL BODAJ OD 1960 ROKU- pamiętam taki mecz w Rybniku gospodarze- KONTRA START GNIEZNO /GNIEZNO WTEDY AWANSOWAŁO do 1 ligi a mecz w Rybniku wygrało wysoko.Tor wtedy to było bagno .BYŁO TROCHĘ UPADKÓW ale np Dugard PO UPADKU podniósł się i jeszcze wyprzedził Gnieźnian!! inne zawody słynny finał GP WE WROCŁAWIU po strasznej ulewie ZAWODY SIĘ ODBYŁY - koniec PO 1 -SZEJ W NOCY! BYDGOSZCZ GP J.W WYJECHAŁ POJAZD Z GRANITEM -ZAWODY SIĘ ODBYŁY MOGĘ MNOŻYC PRZYKŁADY ALE JEST PO FAKCIE -POZDRW DLA KIBICÓW Z WIELKOPOLSKI -SWARZĘDZ SIĘ KŁANIA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
siber

Też byłem na tym meczu . Dougard minął 2 zaodników a bieg wygrał śp . Tony Kasper. Jego Dougard nie wyprzedził ,chociaż niewiele brakowało .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czesław Bednarek

Dzięki pamiętam ten mecz bo wracałem od rodziny z ŻYWCA WIEM ,ŻE W TYM MECZU Z RYBNIKA TYLKO walczył ON. byłem ja/stary kibic /kolega z ławy szkolnej GENIA BŁASZAKA/ŻONA DWIE CÓRKI I PIES misia -PORZĄDKOWI MI POWIEDZIELI -może pan wprowadzić nawet krowę nie psa i stąd pamietam ten mecz -po prostu atmosfera była przyjazna-kibice z Rybnika od razu mi powiedzieli, że tego meczu nie wygrają
NIESTETY JEST TO JEDYNA WYGRANA GNIEZNA TAM BYŁY NAWET 2 WALKOWERY POZDR CZB
JEŻELI JESTEŚ Z GNIEZNA PODAJĘ TEL 608 093 141 A JAK Z RYBNIKA OK
ZADZWOŃ I NIE CZYTAJ IDIOTÓW POGADAMY MAM W PIWNICY 4 KARTONY GAZET Z TYCH LAT !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.