Wątek dotyczący artykułu

Koledzy nie zastąpią Artioma Łaguty. Jego brak to ogromny cios dla GKM-u

Na inaugurację PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM przystąpi bez Artioma Łaguty. Zdaniem Krzysztofa Cegielskiego brak Rosjanina to poważne osłabienie dla grudziądzan. - GKM może mieć problem na wyjeździe - ocenia ekspert.

przeczytaj cały artykuł

Rybakos

Ludzie kochani. Przez lata nie pisalem komentarzy ale fascynacja nad Motorem mnie osłabia. Oprócz pojedynczych przypadków miedzy eligą a 1 liga jest przepaść. Kto w Motorze ma wygrac mecz? GKM to najbardziej znielubiona przeze mnie ekipa w Polsce ale niestety dzisiaj wygra w granicach 53-37. Lublin bez Laguty i Zengiego jest zerem. Za Artema bedzie zz wobec tego i tak sami eligowcy. Oni ich rozniosą. Chociaz MEGA BARDZO chcialbym sie pomylic z racji sympati dla Motoru i MEGA antypati dla Grudziadza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybakos

Całe szczęście byłem w ogromnym błędzie. Motor jechal jak natchniony i jest mega fajną ekipą. Juniorzy jednak zrobili różnicę, stąd przy okazji dodam że nie daję Falubazowi - mojej ulubionej ekipie z e-ligi na finał. BRAWO MOTOR!!! Przyznaję się do błędu i czapka z głowy. Extra Lublin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.