Wątek dotyczący artykułu

Znamy stan zdrowia Andreasa Jonssona. Kapitan Speed Car Motoru wyszedł ze szpitala

W niedzielę podczas spotkanie Speed Car Motoru Lublin z MRGARDEN GKM-em Grudziądz w czwartym biegu groźnie na tor upadł Andreas Jonsson. Szwed jest już po badaniach w szpitalu.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
fineK

Nie mówię że nie ale chłopaki których między innymi sam skazywalem na porażkę i sądziłem że czego szukają w ekstralidze pojechali w 15 biegu i zamknęli usta niedowiarkom dlatego mi ich szkoda jeśli wróci właśnie laguta czy zengi i ktorys z nich pójdzie na ławkę bo po dzisiejszym występie na to nie zasluzyl;) aczkolwiek akurat ja jestem typem kibica gdzie bardziej cieszy mnie zero Piotrka pawlickiego czy smyka niż trójka takiego Hampela którego nienawidzę i nie uważam za naszego bo dla mnie jednak nie liczy się tylko wygrywanie wystarczy że widać że mu zależy i robi co może a że nie wygrał trudno i że nie stara się wygrać tylko i wyłącznie dla kasy chociaż wiadomo że smyk czy Pawlicki jadą z pasji ale nie charytatywnie;) ale jednak są związani z tym miejscem inaczej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fineK

Nie mówię że zengi jest im niepotrzebny... ba od początku budowy składu przecież miał być mocnym filarem wręcz drużyny. Chodzi mi o to bardziej że chłopaki z dzisiaj no któryś z nich był brany od początku pod uwagę że bedzie rezerwowym i mi go szkoda bo udowodnili którykolwiek to jest czy był ale udowodnili że dają radę, zasługują na szansę A pewnie i tak nie będzie im dana przez powrót kogoś tam. No ale życie było jest i będzie niesprawiedliwe i każdy musi się z tym liczyć więc jeśli do tego dojdzie no to i tak sam będzie sobie winien bo wiedział że na takich a nie innych zasadach podpisuje kontrakt. Tyle że no i tak i ich będzie szkoda bo dali z siebie dzisiaj ponad 100% i udowodnili że no da się;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Obecny skład będzie mieć szansę udowodnienia swojej wartości jeszcze przez przynajmniej 4 mecze. Jeśli Dawid z Łełkiem dalej będą jeździć tak rewelacyjnie, to po powrocie AJa i Griszy, po prostu Lambo idzie pod ósemkę i tyle. Powrót Zengoty póki co należy traktować w kategoriach S-F, a nawet jak wróci, to w okolicach wakacji. DO tego czasu może się mnóstwo rzeczy wydarzyć. NIe ma co się martwić na zapas.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.