Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor - MRGARDEN GKM: Lublin zwariował ze szczęścia. Show Pawła Miesiąca, goście na kolanach (relacja)

Motor po 24 latach wrócił do Ekstraligi, pokazał charakter, serce do walki i wygrał mecz z GKM-em, choć już w pierwszej serii stracił Andreasa Jonssona. Kapitalne zawody pojechał Paweł Miesiąc, którego w Ekstralidze nie było 12 lat.

przeczytaj cały artykuł


WyGda

Jan Krzystyniak (w akcji) = Ekspert!!! (01 kwiecień 2019):
"Według Jana Krzystyniaka, kontuzja Artioma Łaguty nie zmienia stanu rzeczy. W opinii naszego felietonisty i eksperta, nawet bez Rosjanina to GKM Grudziądz odniesie zwycięstwo podczas inauguracji w Lublinie."
"Ma też odpowiedź na pytanie, co Motor powinien zrobić, aby zwyciężyć podczas inauguracji. Mianowicie zakontraktować Grega Hancocka."
- brak słów..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Według nas niesłusznie wykluczył on Lindbaecka

czyli wg. kogo? "NAS" - króla Ostafy Pierwszego?
Dość to zabawne, że pan Ostafiński chce sie bawić w eksperta, gdzie Nawet pan Leszek Demski ("szef wszystkich szefów" środowiska sędziowskiego) określił wykluczenie za prawidłowe.
Jakoś panu, panie Darku "zatkało kakało" po kilkumiesięcznym podpuszczaniu wszystkich możliwych kibiców z Ekstra, 1Nice i 2 Ligi żuzlowej, do hejtu na drużynę z Lublina. Ciekawe jakie komentarze "wyprodukują" pana poplecznicy, panowie Galewski i "pseudo ekspert" Krzystyniak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.