Wątek dotyczący artykułu

Raport WP SportoweFakty. Legia jak Ajax, Lech jak Real - kto ma najefektywniejszą akademię w Polsce?

Legia Warszawa nie ma sobie równych pod względem dostarczania ligowców do klubów Lotto Ekstraklasy, ale najwybitniejsze jednostki wypuszcza Lech Poznań - to jego wychowankowie zasilają reprezentację Polski i grają w czołowych ligach Europy.

przeczytaj cały artykuł

MaikelL

Fajny artykuł. Myślę, że w Lechu jest lepsze szkolenie z uwagi na to, że mają chociażby ośrodek, ale też mam wrażenie, że mają tam więcej luzu jeśli chodzi o wprowadzanie młodzieży. Dla przykłady taki Klupś jest bardzo przeciętny, a tam gra. W Legii nie miałby miejsca w osiemnastce meczowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
MaikelL

Klupś zagrał w tamtym spotkaniu? O ile dobrze pamiętam to te twoje "baty" skończyły się na okropnym meczu z obu stron, samobójem po rzucie rożnym i głupim karnym. To są te całe baty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaikelL

Nie baty, a po prostu wygraliście. Baty to dostaliśmy od Wisły, a nie od was. Poza tym i tak śmieszne jest to, że zaraz spadacie do grupy spadkowej, ośmieszacie się kompletnie, ale ty i tak jesteś szczęśliwy, bo cel na ten sezon spełniony - "wygrać z Legią ;D".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Szczery do ......

Chłopie , czy Ty kiedyś zmądrzejesz . Ja wiem bo widze że Kolejorz gra piach . Ale to nie znaczy że nie może grać lepiej . Ale w takiej , cieniutkiej formie zlać ległą to cieszy . A legła , no cóż , nie będe się powtarzał .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
dawidowski21

Legia mimo ze niema akademi z pierszego zdarzenia to mają nosa do do talentów na miare akademi Lecha aje w reprezentacjach młodzerzowych ma naj liczniejszą grupe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
MaikelL

Każdy klub mógł sobie wziąć Lewandowskiego, ale o dziwo żaden nie miał nosa. Nosa miał tylko Znicz Pruszków także nie rozumiem w jaki sposób próbujesz teraz nam dowalić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.