Wątek dotyczący artykułu

Ważny głos nauczycielki oddanej zawodowi. "Teatr obłudy i zakłamania"

- Proszę zdać sobie sprawę z tego, że jako nauczyciel WF i trenerka mnóstwo rzeczy wykonuję w charakterze wolontariatu - mówi nam Dagmara Ciarka, nauczycielka WF i trenerka siatkówki z Poznania. Ona również dołączyła do strajku.

przeczytaj cały artykuł


wanow

A po co dawać nauczycielom lepiej żeby szkoły były na niskim poziomie wtedy jest lepiej zarzadzać durnym społeczeństwem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darek Felancikowski

o czym ty piszesz?? czy chłopie masz pojęcie i wyobrażenie o szkole ?? w jakich warunkach pracują nauczyciele?? tu nie chodzi o TYLKO PODWYŻSZENIA PENSJI, co chce ZNP. ZNP NIE DBA O stanowisko pracy nauczyciela!!! ZNP miało i ma w głebokim poważaniu ( przez 8 lat) ile nauczyciel bedzie zarabiał., MEN tj. Katarzyna HALL i ZNP zamroziły "głodowe pensje" i dołożyło godziny "karciane" tzn. bezpłatne
w tygodniu ( podstawówka 4; technikum i liceum 2 + 16 i 8 w miesiącu) z których nauczyciel MUSIAŁ się rozliczać!! MEN tj. Katarzyna HALL i ZNP dawali podwyżki 3,7% !!! i ZNPi nauczyciele z ZNP byli zadowolone. Teraz diostali po ponad 100,00PLN netto (tj.na rekę ) i ŻLE!! Dlaczego stajkuje się wtedy kiedy otrzymują duże podwyzki a ZNP i nauczyciele siedzą cicho kiedy nie dostają żadnej podwyżki lub znikoma podwyzkę??!! Gdzi Był Broniarz i jego ZNP w 2007 r do 2015 r??? Broniarz i ZNP niech przegląd szkół zrobią i zobaczą w jakich warunkach przcuja nauczyciele!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.