Wątek dotyczący artykułu

Siedmiu wspaniałych: Awaryjny Burza okazał się wzmocnieniem. Przełamanie Woelberta

Stanisław Burza w ostatniej chwili wskoczył do składu Speedway Wandy Kraków i mimo że nie był specjalnie przygotowany do jazdy w tym sezonie, pokazał się w Krośnie z korzystnej strony.

przeczytaj cały artykuł

Qnen

Wojtku obecność dwóch zawodników Wandy w tym zestawieniu to kpina. Myślę, że już wiesz o tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Ogonowski

Nie, nie wiem. Dlaczego tak uważasz? Tero Aarnio chyba nawet nie można nazwać pełnym zawodowcem. W Polsce dotąd nikt poważnie go nie traktował, nigdy nie dostał szansy. Teraz w debiucie, na ciężkim terenie, zdobył z bonusami 12 punktów w 5 wyścigach. Uważasz, że to nie jest wynik warty docenienia? OK, masz prawo, ale dla mnie jego obecność tutaj w ogóle nie podlega dyskusji. Punkty nie są jedynym wyznacznikiem obecności w zestawieniu. Mogę ująć jedynie 3 obcokrajowców, bo siódemka jest tworzona zgodnie z regulaminem zawodów ligowych. Mógłbym jedynie dyskutować nad obecnością Lidseya, ale inaczej patrzę na zawodnika na dorobku, który robi 14/6 na ciężkim wyjazdowym terenie, a inaczej na "stare konie" jak Karpow czy THJ, teoretycznie gwiazdy tej ligi. Mnie jazda Karpowa z Wandą nie przekonała, bo choć zdobył punkty, to na tle teoretycznie bardzo słabego rywala męczył się. Niech to powtórzy z kimś mocniejszym. Jeśli natomiast chodzi o drugiego zawodnika Wandy, czyli Burzę, to wracam do regulaminu. To była słaba kolejka Polaków, w jego miejsce mogłem wstawić jeszcze Mazura albo Szlauderbacha. Doceniłem Burzę przede wszystkim za okoliczności w jakich przystąpił do tego meczu. Z marszu, bez żadnego treningu i na nieserwisowanym sprzęcie, który służył jako pokazówka w szkołach. Zrobił 10 punktów i dla mnie to piękna historia, warta docenienia. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.