Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Przemysław Pawlicki wolny jak żółw. Łaguta mówił, że nie dało się tego oglądać (antybohater kolejki)

Przemysław Pawlicki wygrał memoriał Edwarda Jancarza i wydawało się, że jest w świetnej formie. W Lublinie miał być liderem MRGARDEN GKM-u, ale zawalił mecz. - Będziemy z nim rozmawiać, ale tłumaczenie się sprzętem nie przejdzie - mówią nam w klubie.

przeczytaj cały artykuł

Cz-waCKM

- Lublin na swoim torze był zdecydowanie lepszy i należą się za to gratulacje ! - Pytanie tylko , czy podobnie bedzie na wyjazdach i innych nieznanych torach ? - Zaczekamy Czas pokaże... - Zaś Prz.Pawlickiego nie należy zle i pochopnie oceniać po jednym nieudanym meczu ! - Tak jak wcześniej wychwalali go i wpadali w zachwyt oh ! , ah ! bo wygrał memoriał E.Jancarza.- Spokojnie Jeszcze wiele punktów bedzie przywoził i cieszył kibiców swoją jazdą ... Tak jak pechowo kontuzjowani Grzesiek Zengota i AJ którym zycze szybkiego powrotu do zdrowia... Pozdrawiam z Czestochowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Widzisz. Po takiej porażce co niektórzy nie potrafią utrzymać nerwów na wodzy, ale pomimo wszystko mają do tego prawo bo ktoś im z roku na rok wmawia jakieś Play off'y...
Jeśli wierzą bezwzględnie nie analizując tego co się dzieje poza nami na rynku i w lidze to potem takie są tego efekty.
Pomijam tutaj wczorajszy mecz w Lublinie, który po prostu był nie do przegrania! Natomiast cała reszta to już w tej chwili prawdopodobnie sfera marzeń jeśli chodzi o GKM. No chyba, że pewnego dnia ta drużyna pojedzie tak jak powinna patrząc na jej potencjał, a wtedy pewnie wszyscy, którzy dziś się obrazili będą stali w kolejce po bilety... Taka sytuacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
fabioGKM

No nie! Lesiu! Gdzie Ty wyczytałeś, że ja bronię Pawlickiego?!
Tylu epitetów już dawno nie rzuciłem pod czyimś adresem jeśli chodzi o głównego winowajcę naszej porażki! Być może sam do siebie lub w kręgu osób z którymi oglądałem ten mecz, lecz na pewno nie bronię Przemka!
Mam jak wszyscy zapewne największe pretensje zwłaszcza do niego! Poczytaj co wczoraj napisałem. Może to było zbyt brzydkie, ale taka jest prawda bo wygrany Memoriał to był chyba "Jajcarza" przy tym co on wczoraj nam zrobił.
Chyba źle zrozumiałeś to co napisałem...
Przynajmniej nie pisałem tego dzisiaj.
Wczoraj skończył mi się zapas WSTYDU za to co zrobili w Lublinie!
A jeśli chodzi o mowę końcową to chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że jeszcze przyjdzie czas żeby ocenić cały sezon. Duża grupa już oceniła, a ja oczywiście mam nadzieję, że zrobiła błąd. Błąd do którego nigdy się nie przyzna i stanie w kolejce po bilety i będzie znów kochać "ich" GKM jeśli ten zacznie wygrywać!
Przecież wiesz o co mi chodzi!
Ja jestem kibicem kupę lat, a niektórzy byli do wczoraj od ostatniego zwycięstwa... To jest smutne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.