Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Jacek Frątczak już na dzień dobry wzbudził kontrowersje (ranking menedżerów)

Jacek Frątczak był krytykowany za to, że zmienił Norberta Kościucha. Piotr Baron przygotował znakomity tor, a Marek Cieślak miał z tym problem. Największym wygranym pierwszej kolejki został jednak Jacek Ziółkowski ze Speed Car Motoru Lublin.

przeczytaj cały artykuł

krynston

Czy dla Ziółkowskiego aż tak wysoką ocenę należy dać? Faktycznie trafił z Lambertem ale poza tym ze względu na problemy kadrowe to taktyka ustaliła się sama. Wybór pomiędzy Lambertem a Trofimovem był pewnie na zasadzie pewniejszego seniora co jedzie od dwóch sezonów w klubie versus junior.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic84

Myślę, że tą ocenę dostał za team spirit i motywację do walki zawodników:). Zobaczymy jak to teraz w piątek będzie wyglądało bo przed nimi ciężki mecz w Gorzowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

A za to to tak. Zgoda. Zastanawia mnie czy w ogóle rozważana była opcja z Kuromonowem w składzie i Lambertem pod 16. Teraz wydaje się to rozsądne rozwiązanie kiedy wiemy, że Jonsson wypadł, ale w Toruniu zupełnie nic nie dało pod kątem taktyki (tyle, że musieli tak zrobić).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zimny81

No i ja bym w 11 biegu chyba jednak postawił na Trofimova, który wyraźnie się rozkręcał, a nie gasnącego w oczach Lamparta.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Chyba tak, choć wtedy Trofimov miałby bieg po biegu i różnie ułożył by się ten super 12 bieg w jego wykonaniu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.