Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Fogo Unia nie będzie naciskała na powrót Jarosława Hampela

- Jarek z całą pewnością wróci dopiero wtedy, gdy będzie na 100 proc. gotowy - zapewnia Piotr Baron, menedżer Fogo Unii Leszno. Mistrzowie Polski nie będą naciskali na przedwczesny powrót reprezentanta Polski.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Betard Sparta wygrała drugą fazę zawodów w Lesznie.

Piotrek dyplomata :) Naszym pozwolono jechać gdy Unia miała już mecz wygrany. Taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

Widzę, że nie zostałem zrozumiany: nasi "wygrali" II część zawodów, bo w Unii nie było ciśnienia jak na początku gdy mecz już mieli wygrany. Wniosek: to nie Sparta była silniejsza, ale Unia odpuściła II część.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aniak38

Szacun, że będąc kibicem Sparty jesteś w stanie to zauważyć, bo większość jednak jest święcie przekonana, iż "gdyby nie początek" to spuścilibyście nam manto. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
SpartyFan

Nie było mi to łatwo napisać, ale taka jest prawda. Mam nadzieję, że się rozkręcimy i do końca sezonu będzie trochę weselej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.