Wątek dotyczący artykułu

Kibic GKM-u zatrzymany przez policję. Zabrał na mecz materiały pirotechniczne

Kibic MRGARDEN GKM-u Grudziądz zakończył niedzielny wyjazd na mecz do Lublina w policyjnym areszcie. 29-letni mężczyzna wszedł na stadion z materiałami pirotechnicznymi, za co grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

przeczytaj cały artykuł

Szarold

Mówiłem to już wcześniej i powiem jeszcze raz - na meczach żużlowych jak i piłkarskich powinna być dozwolona pirotechnika dopóki jest stosowana z głową i bezpieczeństwem. Jeśli ktoś jednak wyrzuci np. racę na boisko lub tor to kary powinny być bardzo surowe, z aresztem włącznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

I właśnie to polega na głowie i pojęciu bezpieczeństwa. Dla wielu kibiców rzucanie racami jest niegroźne, bo to taka zabawa, ale jak materiał pirotechniczny poleci na dzieciaka i wypali mu oczy, to co wtedy? Jestem absolutnie za zakazem takich "zabawek" na stadionie. W rękach jednych to zabawka, innych - zagrożenie. Chyba wiadomo co się z wieloma osobami dzieje po wypiciu kilku, nawet 4% piw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS ApatorToruń

Nie sądzę by na młynach siedzieli ludzie którzy dbają o bezpieczeństwo i są odpowiedzialni... W szczególności gdy drużyna pojedzie piach na własnym torze...

| Odpowiedz
blokuj
starawiara

Ch..a prawda,nie kłam farmazoniarzu.Żadne race nie leżały na torze.Jedynie 4 małe stroboskopy rzucone na murawę a nie na tor które zapewne miały podkreślić oprawę.Całość oddalona zresztą w dłuższej przerwie pomiędzy biegami.Raczej to bezpieczniejsze niż rzucanie butelką w zawodników
https://stadionowiopra...2019/?pg=6

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

ogladam zuzel 40 lat lub dluzej , jescze nie zauwazylem aby wsrod setki ludzi nie znalazly sie bezmozgi , najgorsze jest to ze dwoch lub trzech robi trzode a setka na to patrzy i nic nie robi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Szarold

Ale mówisz teraz o tych co rzucają racami na to czy o tych co dopingują, bo to dwie różne sprawy. Ale wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś, żeby się popisać.

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

wracasz do rac , czy to takie skomplikowane ze jesli przepis nawet najglupszy mowi NIE to zanaczy NIE , wiele jest durnych przepisow w regulaminie i zyciu i musimy sie do nich stosowac czy nam sie to podoba czy nie , poco wiec jakas dyskusja na ten temat ?
problem jest w mentalnosci ludzi , polacy nie dorosli do takich rzeczy wiec trzeba za nich decydowac ...
szwedzi potrafia sie zachowac , wiec moga urzywac rac ...

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Dokładnie, zachowanie stadionowe w Polsce nadal pozostawia wiele do życzenia (i to jest bardzo łagodne określenie), choć mecze żużlowe są naprawdę spokojne.
Wracając do tematu, jestem przeciwny pirotechnice na stadionach, ale ... w XXl wieku mamy inne możliwości, zamiast wydawać kasę na petardy i race, może się zrzucić i zrobić podświetlane ledowo flagi, lub pokaz światła i dźwięku itp. Uwierzcie, koszt podobny a efekt piorunujący i co ważniejsze - całkowicie bezpieczny.

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

utopia , w erze komputerow nie ma stopklatki aby stwierdzac kolejnosc na mecie , koszt 500 PLN , a ty ludzisz sie jakimis laserami
lesnym dziadom takie incydenty sa na reka , po kazdym nakladaja kare na klub i kasiuta sie zgadza ...

| Odpowiedz
blokuj
Szarold

Ale ja tylko napisałem swoją opinię, do której mam prawo i to moja sprawa jaki mam pogląd na ten temat, co do mentalności się zgodzę ale dla mnie nie ma nic złego w (tylko) odpaleniu rac.

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

alez ma , zabralbys male dzieci do sektora gosci wiedzac ze polowa z tych gosci w kazdej chwili moze odpalic race?
jesli tak to jestes jednym z tych rodzicow , ktorzy kupuja dzieciom petardy na nowy rok , albo nie masz dzieci...zycze milego wieczoru

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

sam nie wierzysz w to co piszesz , a twoje zycie mnie nie obchodzi , chodzilo o przyklad , podam ci jeszcze jeden : oficjalnie w restauracjach nie wolno palic , ale na tarasach juz tak , jedziesz zdziecmi na wymarzone wakacje nad morze srodziemne gdzie 99% restauracji to poprostu tarasy , wiec mozna palic , siedzisz sobie z dzoecmi na tarasie jecie obiad , lody ...ale obok jakis palant nie moze wytrzymac kwadransa bez ciagniecia fiuta i zaczyna kopcic , a ze to nad morzem zawsze jakis wiaterek jest wiec krew cie zalewa bo popiol z jego peta leci dzieciom w lody , jestes wk..wiony ale nie mozesz nic zrobic bo gosc ma prawo palic ... ide z dziecmi na zuzel a tu nagle 30 luda odpala flary i robi sie ciemno , nie ma czym oddychac , dzieci panikuja ale w twoim mniemaniu jest bezpiecznie ...jesli teraz nie zrozumiales to nie bede sie kopal z koniem ...

| Odpowiedz
blokuj
Szarold

To nie idź z dziećmi na dwór bo może je trafić piorun, siedz w domu w sylwestra bo przecież pirotechnika. Gdyby na wszystko tak się reagowało to nic nie moglibyśmy robić bo wszędzie jest jakieś ryzyko. I nie próbuj mnie zaginać głuimi przykładami z popiołem w lodach, co on rzytulony do was siedzi? Nie ta osoba. Koniec dyskusji.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.