Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Esencja żużla w Lublinie. Przez Motor nie mogłem zasnąć (felieton)

Speed Car Motor Lublin zrobił wielkie wrażenie na naszym ekspercie i felietoniście. - Przyznam, że jestem pełen podziwu dla ich determinacji i zaangażowania - pisze w najnowszym felietonie Jan Krzystyniak.

przeczytaj cały artykuł

buum DMP2016

Ja również się cieszę , że Motor wygrał, kibicowałem im. Ale spokojnie. To pierwsza kolejka. Wygrali ze słabym GKM u siebie który na wyjazdach będzie miał same porażki. Wiem,że nie długo do drużyny dołączy Łaguta i za jakiś czas Zengota. Ale ktoś inny wyleci ze składu a wtedy team spiryt może się skończyć. Zaczekajmy z ocenami do czerwca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

Spokojnie. Grudziądz też na dobrą pakę i niekoniecznie muszą zawsze przegrać na wyjeździe. Nie zapominaj że nie jeździ ich najlepszy zawodnik.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Majkelson

W Lublinie też nie jechał Andreas czyli nasz najlepszy zawodnik. I w przeciwieństwie do Grudziądza nie mogliśmy zastosować ZZ, która dała im bodajże 9pkt.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.