Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Betard Sparta nie dostała lania, bo Fogo Unia testowała motocykle

Unia pewnie pokonała Spartę. Wygrana 10. punktami nie jest szczytem możliwości aktualnych mistrzów Polski. - Gdy zawodnicy pytali mnie, czy mogą wypróbować drugi motocykl, to nie mogłem zabronić. Prowadziliśmy w meczu - powiedział Piotr Baron.

przeczytaj cały artykuł

czterdziestek

Wyluzuj blaszka.Zrobiliśmy co chcieliśmy.A jeśli chodzi o bonusa to będzie ostatni mecz i to my będziemy decydować czy chcemy wygrać czy przegrać,czy jechać na bonusa czy za trzy punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
B52

Zrobiliśmy,jak bedziemy chcieli"kim ty pajacu jesteś zeby tak pisać?Coś ci na dekiel siadlo wsioku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Jestem wyluzowany a komentarz nie dotyczy wyniku meczu i rewanzu:) Jest wnioskiem, ktorego nie da sie nie zauwazyc po przeczytaniu artykulu. Zaplaciles Ty i 16,000 innych kibicow za testy xD Zakladajac, ze wypowiedz przewodnia tego artykulu jest prawdziwa. Przytoczylem 3 inne przyklady z tego artykulu, ktore przecza tej przewodniej mysli autora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
czterdziestek

Wierzysz w każde słowo które wypowiada trener czy menago w obojętnie jakim klubie? Bo ja nie.Dla mnie nie ważne czy testują czy nie.Ważne,że wygrywają.Nie liczy się sposób tylko skutek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Blaszka Torun

Nie wierze, dlatego zaznaczam, ze jesli dana wypowiedz jest prawda! Tym bardziej, kiedy czytam inne wypowiedzi tej samej osoby, ktore absolutnie nie popieraja tej "glownej" xD Nie moj interes, lecz zwracam uwage, iz usprawiedliwianie nie jest tylko Waszym przywilejem :D A co sie dzieje kiedy usprawiedliwiaja sie inni? Dobrze wiesz :) Tak po prawdzie, to stanalem w obronie leszczynskich kibicow :):) Ja np. placac za bilet, nie chce ogladac testow, tylko sciganie na maksa!

| Odpowiedz
blokuj
czterdziestek

Nie musisz stawać w naszej obronie.Dostaliśmy co chcieliśmy.Czy my się żalimy z tego powodu? Nie.Mogą testować do końca sezony jeśli skutek będzie taki sam jak w niedzielę.Założe się,że w niedzile takie testy i taki wynik kupisz w ciemno i zapłacisz bez mrugnięcia okiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Blaszka Torun

Zadowole sie wynikiem 46:44 bez testowania :) Nie jestesmy faworytem tego meczu, wiec... jednak wierze w wyrazniejsza wygrana -> wolno mi :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Anty Asfalt

Jadąc mecz bez Hampela sądziłem że Sparta nas pokona. A o wyniku 50:40 nawet nie marzyłem. Tak więc wynik chłopaki zrobiły zacny, a jeśli faktycznie jeszcze sobie potestowali to tym bardziej można im pogratulować.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Moim skromnym zdaniem nawet bez Malego byliscie faworytem, choc przyznam, iz sadzilem, ze wygrana przyjdzie Wam z trudem.
Teraz troche powagi:
Czy ktokolwiek przypomina sobie o testach w meczu ligowym na poczatku sezonu, nie wiedzac co przyniesie przyszlosc? Na moje jest to slabe usprawiedliwienie, lub lekkomyslnosc, badz Baron wypowiedzial sie w tej kwestii inaczej, albo to zdanie zostalo wyrwane z kontekstu.
W zeszlym sezonie zabraklo nam JEDNEGO PUNKTU MECZOWEGO do Play-Off, np. punktu bonusowego z Tarnowem. Baa...zabraklo nam JEDNEGO PUNKTU BIEGOWEGO we Wroclawiu do PO.
Jesli, powtorzam JESLI Baron pozwolil zawodnikom na testy, to moim zdaniem zachowal sie lekkomyslnie. Pewnosc siebie bywa czesto zgubna. W Toruniu cos o tym wiemy :) Wiemy, ze jestescie faworytem min. do PO, ale...czy bedziecie tacy zadowoleni, kiedy spotka Was to samo, co nas w ubieglorocznym sezonie? Kiedy okaze sie, ze Wroclaw w rewanzu wygra 51:39 i pozbedzie Was Play-Off, jestem przekonany, iz wowczas wypomnicie Baronowi te testy i swoje obecne komentarze :)
Pozdrawiam bez zlosliwosci!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
viva UL

Myślę że wielu kibiców w wielu miastach chętnie by za takie "testy" zapłaciło.
Choćby w nadchodzącą niedzielę :).
Faktem jest,że Janek ostatnie dwa swoje biegi jechał na innym sprzęcie.
Niebawem się okaże,czy już wszystko wszyscy połapali.
Do niedzieli!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Blaszka Torun

Mam nadzieje, ze glownie Koldi (bardzo lubi nasz tor) bedzie w niedziele testowal, jak w swoich dwoch ostatnich biegach :) Emil tez moglby z takim skutkiem jak Koldi troche potestowac, gdyz jeszcze bardziej lezy jemu MA :)
Do niedzieli!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.