Wątek dotyczący artykułu

Hubert Hurkacz trenował z Novakiem Djokoviciem. "Czuję, że się rozwijam"

W przyszłym tygodniu Hubert Hurkacz wystąpi w turnieju ATP w Monte Carlo. Polski tenisista intensywnie przygotowuje się do najbliższych zawodów. Ma za sobą sparingi z Novakiem Djokoviciem.

przeczytaj cały artykuł


Ksawery Darnowski

Dzisiaj niestety mamy jedynie Hurkacza i Świątek, jeśli chodzi o zawodników rozwijających się, mających potencjał aby znaleźć się w ścisłej światowej czołówce. Inni (tenisiści i tenisistki) owszem starają się, próbują lecz brak im dużego talentu, który poniekąd uzupełniają pracowitością. Trudno jednak zakładać, że nagle wygrają kilka ważnych turniejów i zaistnieją na dobre w świecie tenisa. Wśród mężczyzn jest jeszcze gorzej. Oprócz Hurkacza nie ma nikogo (no, jest Majchrzak). Może Janowicz wróci, jeśli zdrowie pozwoli. Ma rodzinę na utrzymaniu, musi zarabiać. To co wcześniej zarobił dawno już wydał. Coś by się wtedy może ruszyło.
A młodych nie widać. 17-to, 18-to letnich brak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

//Oprócz Hurkacza nie ma nikogo


Oprócz Allaha nie ma Boga, ale każdy ledwo rozgarnięty przedstawiciel ludzkości wie, że jest jeszcze Jahwe, Manitou, Wisznu a nawet Cargo. Cóż zatem ledwo rozgarnięty strajkujący nauczyciel udzielający się z braku lepszego zajęcia na forum SF może wiedzieć, czy jest jeszcze ktoś oprócz Hurkacza? Każdy słabo zorientowany w polskim tenisie jednak wie albo choćby słyszał, że są młodzi, obiecujący polscy tenisiści, tacy choćby jak Karol Drzewiecki, Maciej Smoła czy Szymon Walków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.