Dyskusja

Karo1

Widze ze Jagadzban ma taka nerwowke orzed meczem z Amica o 8 ze nam probuje wmawiac jak mybsie boimy: ))(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karo1

Kibic klubu ktory co roku nie zdobywa NIC mowi ze my sie stresujemy ze nie bedziemy nic mieli....zalosny jest

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThorinS

Co z tego że tyle tego macie skoro przyjeżdżają aptekarze z Luksemburga i wam kilka bramek wklepuja?? Wstyd tylko...

| Odpowiedz
blokuj
Olej73

Jakoś trzeba się pocieszać. Ale ten klub grywał w półfinałach europejskich pucharów. A ten Luksemburg jak pokazała LE nie byl taki słaby :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Nadszyszkownik

Tak obiektywnie i bez złośliwości, to Lechia nie dostawała batów na poziomie miedzynarodowym, bo..... poza 83 r. nic nie osiągnęła i nie łapała sie do tych rozgrywek

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ThorinS

Nie piszę o Lechii... Nie mam nic do Lechii, ani do Legii, zyczylbym sobie tylko by godnie nas wszystkich w pucharach reprezentowali, z tym że to raczej nie koncert życzeń.

| Odpowiedz
blokuj
Nadszyszkownik

I tu masz rację, niestety ale na jakiekowiek "sukcesy" międzynarodowe trzeba patrzeć poprzez pryzmat lig krajowych, a tutaj żadna z drużyn polskich nie jest potentatem i raczej nie szastałbym nazwami klubów, bo w każdym z nich można znaleźć "czarny okres" to tylko kwestia skali, jakie lata bedziemy brali pod uwagę, ale cofając sie o nawet 20 lat do tyłu to właśnie Legia miała jakiekolwiek osiągnęcia jeśli rozpatrujemy rodzime nasze drużyny

| Odpowiedz
blokuj
Nadszyszkownik

Górnik od lat 90 to równia pochyła w dół, Wisła 1/8 LE 2002/3 i równia pochyła w dół, Widzew ..... może lepiej nie pisać, ale tak po prawdzie to 96 r i równia pochyła w dół.... (pisze tu o "sukcesach na arenie międzynarodowej")
No chyba że chcesz powoływać się na "trofea starsze od węgla" to tak można by napisać coś o tych drużynach

| Odpowiedz
blokuj
ThorinS

Nie, nie chcę. Tu napisałeś akurat wszystko co nasze drużyny poza Legia osiągnęły.. Jeszcze wkurza mnie niejaki Majdan.. Zawaliło to dziwadlo LM dla Wisly a teraz wielki celebryta...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Nadszyszkownik

Jedyne co mnie w nim urzekło to przeszczep czupryny i przyczeska, zamiast wziąść maszynkę do golenia i pojechać na zero to poszedł w kierunku "wiecznego amanta" ale to moje zdanie, oczywiście nie każdy musi sie z nim zgadzać

| Odpowiedz
blokuj
Karo1

Nie mam nic do ciebie i nie chce sie z toba klocic. Jade po Jagadzbanie, ktory nawet nie jesy kibicem Jagi i sam sie wczoraj przywalal do kibicki Jagi bo nie mieszka w Bialymstoku. Ciul z niego.

| Odpowiedz
blokuj
MaikelL

A jeszcze rok temu srałeś, że Legia nie stawia na Polaków. Ale ty szybko zmieniasz zdanie w zależności od sytuacji ;DDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ThorinS

Nie ma czym się szczycic, jedna dzielnica Warszawy jest taka jak pół Białegostoku, takich Jagielloni tylko z Polaków moglibyście mieć z pięć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Karo1

Jagadzban jako niby kibic Jagi robi wam antyreklame. Tak naprawdę to nikt by nie jechal tak po Jadze gdyby ten ulomek nie obrazal wszystkich. I jest choragiewka. W zeszlym sezonie kibicowal lechowi, a teraz jedzie po nim.

| Odpowiedz
blokuj
Kapuś z kielcuf bez honoru

Ja nie jestem kibicem Lecha........nie zauważyłeś tego ???.......i gdzie ja jadę po nim.........co wy słoje warszawskie jeszcze wymyślicie ???.........tak walczę z wami , i jestem z tego dumny iż jestem tu prawie sam.........z rzadka ktoś się pojawia co nie liże wam czterech liter

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Karo1

Ale dla niego wszyscy ktorzy nas nie obrazaja to aie podlizuja....w swym zaslepieniu kompleksami nie rozumie ze kibice roznych druzyn moga normalnie rozmawiac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.