Dyskusja

xmichu13

Porównując pary
Zmarzlik > Michelsen
Kildemand > /= Gosik/Lambert
Woźniak > Lampart
Thomsen >/= Miesiąc
Kasprzak > Jonsson
Bartkowiak < Lampart
Karczmarz > Trofimow jr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

na łeb upadłeś? to raczej będzie tak
Zmarzlik > Michelsen
Kildemand = Lambert
Woźniak >=< Lampart(w skrócie wszystko możliwe)
Thomsen Miesiąć to samo co wyżej
Kasprzak <= Andreas
Bartkowiak < Lampart
Karcmarz <=> Trofimow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

ja myślę realnie i jak widać wszystko zweryfikuje tor. Jedyna pewna jest taka że zmarzlik na pewno będzie robił mnóstwo punktów. I to wszystko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Pewnie się uśmiejesz,ale zgadzam się z Tobą.Stal to himeryczna drużyna.Każdy z naszych zawodników (poza Bartkiem) może zarówno wygrać,jak i przegrać z każdym.Tak więc każdy wynik jest otwarty :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maciek Adamek

Wcale mi się nie chce śmiać bo doskonale znam sytuację naszą i waszą. My jesteśmy nieprzewidywalni na wyjazdach ale raczej skuteczni a wy mnie większościowo nie przekonujecie tak bardzo. Nawet tak niska porażka w czewie mnie nie przekonuje a ustawienie trenera tylko każe mi zwiększać wątpliwości. Wiem jednak że to wy jesteście faworytem. Jeżeli przegracie to tylko dzięki trenerowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.