Wątek dotyczący artykułu

Hejt na mistrzynię. Iga Baumgart-Witan poszła w kamasze

- Ludzie pisali, że ich zawiodłam i się sprzedałam, a nasza formacja to harcerstwo - mówi Iga Baumgart-Witan. Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Orzechowski

Śmieszą mnie te wszystkiego negatywne komentarze. Ktoś podjął prywatną decyzję i nikt tego nie powinien w żaden sposób kwestionować. Jeśli zaś chodzi o WOT to prowadzą profesjonalne szkolenia podczas których każdy uczestnik doświadczy jak to jest przeczołgać się w błocie. Chyba nie każdy z was ma o tym jakiekolwiek pojęcie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Marecki CS

Trafiłeś w samo sedno. Ci co tak zaciekle hejtują prawdopodobnie są z roczników 1990-91 i młodsi, i o wojsku czy też formacjach z nim związanych tyle wiedzą co zjedzą. W armii nie byli, w du*ę nie dostali, tylko siedzieli cicho za piecem na mamusinym garnuszku. Ale jest też druga grupa tych "wszystkowiedzących", czyli zwolennicy opozycji, którym formacja WOT nie podoba się tylko z jednego jedynego powodu, a mianowicie że jest to pomysł Macierewicza, a co za tym idzie pomysł PIS-u. I nieważne czy jest to słuszne czy nie, bo wszystko co jest faktycznie z tym związane schodzi u nich na dalszy plan lub nie ma dla nich żadnego znaczenia, albo po prostu nie ma prawa bytu. I żadne argumenty do nich nie trafiają i trafiać nie będą, bo Macierewicz z PIS-em to wymyślili, więc musi być be i jest be.
Dla jasności, od zawsze byłem i jestem apolityczny, co by mnie czasami ktoś nie posądził o jakiekolwiek "sympatie" polityczne. Co nie oznacza, że się z niektórymi projektami danych frakcji nie zgadzam lub na odwrót.
- - - - - -
Iga nie przejmuje się hejterami, bo oni "w du**e byli i gó**o widzieli"!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kowalski

Ludzie przecież dopiero okupacja hitlerowska odebrała nam prawo posiadania w domu broni z czego spiesznie skorzystała piep..... komuna . obowiązkiem każdego obywatela jest bronic swojego kraju,domu itp.a czy będzie to robił w mundurze czy tez za przeproszeniem w gaciach to niczego mu nie ujmuje, w końcu poprzednie pokolenia pokazały nam że najwyższym honorem jest bronić Polski bez względu na to kto Nią rządzi , weżcie przykład z Finlandii ,małe ,wyludnione państwo a ile lat dawało rade wielkiej w porównaniu z nią Rosji?Ci co kochają pokój powinni szykować się do wojny - mówi powiedzenie i to ma duży sens bo nie ma nic gorszego jak obudzić się z ręką w nocniku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.