Wątek dotyczący artykułu

Hejt na mistrzynię. Iga Baumgart-Witan poszła w kamasze

- Ludzie pisali, że ich zawiodłam i się sprzedałam, a nasza formacja to harcerstwo - mówi Iga Baumgart-Witan. Mistrzyni Europy w sztafecie 4x400 metrów wstąpiła do Wojsk Obrony Terytorialnej.

przeczytaj cały artykuł


Marcin Orzechowski

Śmieszą mnie te wszystkiego negatywne komentarze. Ktoś podjął prywatną decyzję i nikt tego nie powinien w żaden sposób kwestionować. Jeśli zaś chodzi o WOT to prowadzą profesjonalne szkolenia podczas których każdy uczestnik doświadczy jak to jest przeczołgać się w błocie. Chyba nie każdy z was ma o tym jakiekolwiek pojęcie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Marecki CS

Trafiłeś w samo sedno. Ci co tak zaciekle hejtują prawdopodobnie są z roczników 1990-91 i młodsi, i o wojsku czy też formacjach z nim związanych tyle wiedzą co zjedzą. W armii nie byli, w du*ę nie dostali, tylko siedzieli cicho za piecem na mamusinym garnuszku. Ale jest też druga grupa tych "wszystkowiedzących", czyli zwolennicy opozycji, którym formacja WOT nie podoba się tylko z jednego jedynego powodu, a mianowicie że jest to pomysł Macierewicza, a co za tym idzie pomysł PIS-u. I nieważne czy jest to słuszne czy nie, bo wszystko co jest faktycznie z tym związane schodzi u nich na dalszy plan lub nie ma dla nich żadnego znaczenia, albo po prostu nie ma prawa bytu. I żadne argumenty do nich nie trafiają i trafiać nie będą, bo Macierewicz z PIS-em to wymyślili, więc musi być be i jest be.
Dla jasności, od zawsze byłem i jestem apolityczny, co by mnie czasami ktoś nie posądził o jakiekolwiek "sympatie" polityczne. Co nie oznacza, że się z niektórymi projektami danych frakcji nie zgadzam lub na odwrót.
- - - - - -
Iga nie przejmuje się hejterami, bo oni "w du**e byli i gó**o widzieli"!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kowalski

Ludzie przecież dopiero okupacja hitlerowska odebrała nam prawo posiadania w domu broni z czego spiesznie skorzystała piep..... komuna . obowiązkiem każdego obywatela jest bronic swojego kraju,domu itp.a czy będzie to robił w mundurze czy tez za przeproszeniem w gaciach to niczego mu nie ujmuje, w końcu poprzednie pokolenia pokazały nam że najwyższym honorem jest bronić Polski bez względu na to kto Nią rządzi , weżcie przykład z Finlandii ,małe ,wyludnione państwo a ile lat dawało rade wielkiej w porównaniu z nią Rosji?Ci co kochają pokój powinni szykować się do wojny - mówi powiedzenie i to ma duży sens bo nie ma nic gorszego jak obudzić się z ręką w nocniku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.